Верстати лазерного зварювання

Лазерний гравірувальник LTG7

Верстат лазерного гравірування з розширенням поля обробки дозволяє отримувати зображення значно більшого розміру, без погіршення якості одержуваного гравірування. Економічно найбільш ефективне рішення для гравірування великих зображень.

Станок лазерной гравировкиВерстат лазерного гравірування LTG7 — це надійний і високотехнологічний інструмент, призначений для нанесення текстових і графічних зображень на поверхню виробів методом глибокого і поверхневого лазерного гравірування з високою точністю і розширенням, а також виконання прецизійного розкрою тонколистового матеріалу за програмою, що задається від системи ЧПУ. Оброблювані матеріали: сталь в.ч. нержавіюча, латунь, алюміній, мідь, пластмаса, гума тощо.

Установка для лазерного гравірування LTG7 дає можливість отримувати найвищу якість гравіювання зображень великого формату.

Особливості

За рахунок поєднання роботи гальваносканера і прецизійних лінійних координат верстат лазерного гравірування дозволяє виконувати гравірування без погіршення роздільної здатності гальваносканера.

Лазерне джерело для верстата лазерного гравірування вибирається виходячи з переліку оброблюваних матеріалів.

Установка лазерного гравірування оснащена ЧПУ і дозволяє виконувати гравірування виробів за заздалегідь підготовленим програмам або по створеним за допомогою САПР.

Висока якість гравіювання забезпечується застосуванням сучасних лазерів і гальваносканерів в поєднанні з найбільш точними системами руху.

Верстат лазерного гравірування LTG7 є найбільш економічно вигідним варіантом для отримання лазерного гравірування великого формату

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення верстата лазерного гравірування дозволяє виконувати обробку файлів-завдань. Підготовляти робочі креслення і змінювати технологічні параметри системи в реальному часі. Програмне забезпечення дає можливість виконувати самодіагностику і контроль системи під час роботи. Завантаження та обробка файлів-завдань проводитися в форматі DXF або в G-кодах.

Надійність і безвідмовність комплексів лазерного гравірування LTG7 дозволяють виконувати найбільш складні фрагменти, отримуючи незмінно високу якість гравіювання.

Верстат лазерного гравірування може використовуватися для різання тонколистового матеріалу.

Установки лазерного гравірування дозволяють отримувати найвищу якість гравіювання, дозволяючи працювати як в растровому, так і у векторному режимі.

Основні технічні характеристики верстату для лазерного гравірувальника LTG7

Лазерне джерело
Тип лазера Волоконний лазер
Ширина плями сфокусованого випромінювання 0,01-0,08 мм
Середня потужність випромінювання До 200 Вт
Система руху
Базові варіанти розмірів поля обробки 800×600 мм
Тип приводу координат X,Y лінійний
Тип приводу координати Z Кроковий
Дозволена здатність по координаті Х ±0.001 мм
Дозволена здатність по координаті Y ±0.001 мм
Параметри обробки
Дозволена здатність гальваносканера До 12000 dpi
Загальні характеристики системи
Тип системи охолодження автономне
Напруга живлення ~380±18%; 50Гц; 3-фази
Маса комплексу, не більше 100 кг

Переваги

  • Відсутність необхідності обслуговування з боку виробника
  • Низькі експлуатаційні витрати
  • Висока надійність
  • Відмінна якість одержуваної обробки