25 років на ринку

Фактор успіху — штат висококваліфікованих інженерів і партнерство зі світовими виробниками лазерних технологій.

Група компаній ARAMIS — це спільне чесько-українське підприємство (в складі ТОВ АРАМІС, Україна; ARAMIS Laser Systems, Czech Republic), що має структурні підрозділи в Україні та Чеській республіці. Основним напрямком діяльності групи компаній є виробництво технологічного обладнання для обробки матеріалів.

ARAMIS Laser Systems є одним з найбільших виробників лазерних верстатів для різання металу в Східній Європі.Технологічне обладнання, що пропонує наша фірма, успішно експлуатується на сотнях підприємств і завоювало визнання замовників завдяки високій якості, надійності і передовим стандартам сервісу.

Виробничі площі компанії розташовані в м. Черкаси (Україна) і та в Nové Město na Moravě (Чехія).


Україна
м. Черкаси

Czech republic
Nové Město na Moravě

Обладнання ARAMIS представлене на ринку з 1996 року, і за цей час встигло продемонструвати свою ефективність на кількох сотнях підприємств замовників. Високі стандарти якості нашої продукції в сукупності з передовими інноваціями дозволяють нашим замовникам вирішувати найскладніші завдання, які постають перед сучасним виробництвом.

Ми використовуємо лише передові рішення сучасної наукової думки, що дозволяє нам завжди бути впевненими в наданому продукті. Основна увага, при проектуванні і виробництві обладнання, приділяється надійності та ергономіці обладнання, що в сукупності з передовими технологічними характеристиками ставить обладнання «ARAMIS» в ряд лідерів галузі.

Найважливішим фактором успіху підприємства є штат висококваліфікованих інженерів, деякі з яких мають більше 30 років досвіду конструювання технологічного обладнання.

Компанія

Переваги обладнання ARAMIS:

  • — Характеристики обладнання відповідають найвищим стандартам у галузі.
  • — Комплектуючі від провідних європейських виробників.
  • — Високі стандарти сервісу на території СНД і Східної Європи.
  • — Найвища надійність обладнання.
  • — Конкурентоспроможна ціна.

Продукція

Устаткування, вироблене нашою компанією — це найсучасніші рішення в області обробки матеріалів.

Науковий підхід і великий досвід виробничої діяльності дозволяють нам надавати виключно високотехнологічні рішення, необхідні сучасній промисловості.

Обираючи наше обладнання, Ви отримуєте передовий зразок сучасної наукової думки, що задовольняє найбільш передові запити сучасного виробництва.

Пропоновані нами комплекси для обробки матеріалів показали свою ефективність на підприємствах машинобудування, приладобудування та обробної промисловості завдяки стабільності в роботі, а також високим технологічним показниками обладнання.