ARAMIS на Міжнародній виставці у Польщі продемонструє новітню розробку 2021р.

В рамках реалізації програми по виходу на Європейські ринки, компанія ARAMIS, разом із своїм польським партнером компанією JBK, планує взяти участь в 8-ій Міжнародній Виставці Індустріальних Лазерів та Лазерних Технологій STOM-LASER EXPO 2021, що відбудеться 19-21 жовтня в м. Кельце.
Aramis_on_stom_laser_2021
Дана виставка є потужним майданчиком для зустрічі світових виробників лазерного обладнання та виробничих підприємств, та передбачає присутність всіх основних гравців ринку.

На STOM-LASER EXPO, наша компанія продемонструє головну інноваційну розробку 2021 р – лазерний комплекс для розкрою металу ARAMIS AFX-PRO 4G та апарат лазерного зварювання.

ARAMIS AFX-PRO 4G – це високошвидкісний верстат на лінійних двигунах, що за своїми швидкісними та якісними характеристикам може дати фору багатьом іменитим європейським виробникам.

Для надання якісного сервісного обслуговування на місці, ми вже заключили партнерський договір з польською компанію JBK, яка буде не лише займатися поставками обладнання до Польщі, але й забезпечуватиме якісне сервісне обслуговування обладнання на території замовника, без жодних територіальних та мовних бар’єрів.

Вже на сьогодні заплановано ряд зустрічей з польськими та румунськими виробничими компаніями, що вже виявили інтерес до нового обладнання та планують відвідати виставку з метою побачити лазерний верстат у дії.

То ж щиро запрошуємо Вас відвідати наш стенд на STOM-LASER EXPO 2021, та першими побачити інноваційну розробку 2021 р.

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді!

Інформація для відвідувачів:

Період проведення: з 15 по 18 червня  2021 року. Початок о 09:00
Адреса ВЦ: Польща, м. Кельце, вул. Закладова, 1, Targi Kielce S.A.
Офіційна сторінка: www.targikielce.pl/en/stom-laser/
Онлайн реєстрація відвідувачів: https://www.targikielce.pl/en/stom-laser/about-the-event/information-for-visitors
Павільон: D
Стенд ARAMIS: D-28
Телефон відділу продажів: +38 (096) 000-07-25
E-mail: sales@aramis.com.ua