АВТОМАТИЗАЦІЯ: НОВИЙ ЕТАП ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Десятиріччями поспіль успішна праця із створення вітчизняного надсучасного якісного обладнання на підприємстві трансформувалася у широку лінійку лазерних комплексів для професійної обробки металів.

Компанією ARAMIS створена ціла низка технологічних продуктів, серед яких: верстати відкритого та закритого типу для лазерної обробки металів, багатофункціональні агрегати для розкрою листового металу і профільних та круглих труб,  обладнання для гідроабразивної обробки, верстати для гравіювання металів. А першим серйозним кроком до створення повністю автоматизованої виробничої лінії став новий технологічний компонент станкопарку – автоматична система Prolifter.

Нова система завантаження/розвантаження – Prolifter – універсальний інструмент для потужного підприємства. Автоматична система має цілу низку переваг, що створюють більш комфортні умови під час роботи з обладнанням, підвищують  ефективність та економічні показники виробництва, зберігаючи при цьому якість продукції, що виробляється.

Prolifter ефективно працює із верстатами модельного ряду – AFX. Ці надпотужні лазерні комплекси також мають багато переваг, завдяки яким підвущується ефективність виробничого процесу. За рахунок палетної системи робочих столів в AFX та AFX-PRO – завантаження/розвантаження матеріалу відбувається паралельно процесу обробки металу.

Дана автоматизація дозволяє зекономити час оператора, повністю виключає завантаження «вручну», підвищує безпеку роботи і економічні показники процесу виробництва.

 

http://aramis.com.ua/equipment/autoloading-systems/prolifter.html