Лазерне гравірування металу і пластмас

Промислова технологія дозволяє наносити високоточні зображення на поверхню виробів з максимальною продуктивністю.

Лазерне гравіювання – сучасна технологія, що дозволяє наносити зображення на поверхню практично будь-якого матеріалу. Даний метод вигідно відрізняє висока керованість процесів обробки, що дозволяє отримувати як легке поверхневе маркування, так і глибоке лазерне гравіювання. При цьому термічний вплив на матеріал і його форму зводиться до мінімуму.

Зображення, отримане за допомогою лазерного гравірування, відрізняє довговічність і зносостійкість, їх неможливо видалити без значного пошкодження поверхні матеріалу. Лазерні гравери знайшли широке застосування в сувенірній і рекламній продукції, а також на виробничих підприємствах.

Лазерне гравірування дозволяє отримувати високу якість зображення, недоступне при використанні інших методів.

За ступенем впливу лазерного випромінювання на поверхню матеріалу прийнято розрізняти лазерне маркування та лазерне гравіювання. Маркування, зроблене лазером, може впливати виключно на верхні шари матеріалу і змінювати тільки його колір або структуру. Лазерне маркування ефективно використовується для нанесення різного роду штрих-кодів та інших ідентифікаційних зображень на продукцію серійного виробництва.

Обладнання для лазерного гравірування сучасного зразка передбачає наявність досить точної механіки і спеціальної оптики. Від цих факторів безпосередньо залежить точність одержуваного гравіювання. Сучасні гравірувальні комплекси, вироблені нашою компанією, дозволяють реалізувати найбільш жорсткі вимоги до показників точності вихідний гравіювання.

Висока продуктивність лазерних граверів дозволяє ефективно використовувати цю технологію в серійному виробництві для нанесення промислового маркування. Технологія лазерної обробки дозволяє досягати високої повторюваності графічних елементів, що робить зображення легким для подальшого зчитування датчиками. Ефективно для нанесення штрих-кодів і серійних номерів виробів.

Висока продуктивність методу дозволяє ефективно вбудовувати обладнання для лазерного гравірування в автоматизовані лінії.

Особливістю лазерного гравірування є висока точність одержуваного зображення і зносостійкість частин ріжучого інструменту, що дозволяє досягти точно заданого результату з високою повторюваністю при масовому виробництві.

Використання лазерів від кращих світових виробників в сукупності з власними напрацюваннями в області лінійного приводу, дозволяють досягти вражаючих результатів в точності і якості оброблюваних поверхонь гравірування.

Технологія лазерного гравірування дозволяє отримати найбільш високу чіткість і довговічність зображення.

Лазерне гравіювання можна виконувати на поверхнях, що мають захисне покриття, наприклад: фарба, гальванічне покриття і т.д. В цьому випадку гравірування може зачіпити лише верхній шар покриття або вироблятися до потрібної глибини, повністю випаровуючи поверхневий шар покриття аж до гравіювання основного матеріалу.

Лазерні гравери, вироблені нашою компанією, відрізняються високими показниками точності обробки матеріалу, що робить їх незамінним на виробничих підприємствах, що пред’являють підвищені вимоги до якості одержуваної гравюри і продуктивності обладнання. Використовуючи наші напрацювання, ви отримуєте надійне обладнання європейської якості, що задовольняє запити пред’явлені сучасним виробництвом.

Верстат лазерного гравірування LTG7