Гідроабразивна різка матеріалів

Технологія, що дозволяє проводити розкрій найбільш широкого діапазону матеріалів.

 

Технологія гідроабразивного різання побудована на застосуванні принципу ерозійного впливу абразивної суміші, яка подається під високим тиском. Суть методу полягає у видаленні оброблюваного матеріалу з порожнини розрізу за допомогою ріжучого струменя. Даний процес протікає аналогічно ерозії в природі, але в значній мірі прискорений і сконцентрований.

Оброблювані матеріали: природний і штучний камінь, метал великої товщини, гума, скло, композиційні матеріали, сплави, фанера, деревина, кераміка, фольгована і металізована пластмаса, композиційні та органічні матеріали.

Застосування обладнання для гідроабразивного різання

Різка каменю.Гідроабразивна різка каменю, один з найбільш ефективних варіантів використання даної технології. Ефективно застосовується для різання як натурального так і штучного каменю.

Різання металу. Гідроабразивний розкрій металу ефективний при досить великих товщинах оброблюваного матеріалу (більше 20мм), і ідеально підходить для подальшого зварювання, оскільки, не загартовує краї металу.

Різка неметалів. Гідрорізка гуми і пластмас, дозволяє з легкістю і високою точністю обробляти дані матеріали.

Різка скла. Обробка скла за допомогою гідроабразивного різання — це ефективний спосіб отримання складних контурів з досить крихкого матеріалу.

Технологію гідроабразивного різання відрізняє різноманіття застосування, що дозволяє використовувати один верстат для розкрою абсолютно різних матеріалів

Слід зазначити, що для певних матеріалів застосування водорізки забезпечує очевидні переваги перед іншими методами обробки, наприклад, для листового металу, ламінованого пластиком, гідроабразивний розкрій є єдино прийнятним методом обробки, що дозволяє уникнути негативного термічного впливу на поверхневе покриття.

Гідроабразивне устаткування дає можливість обробляти специфічні матеріали, розкрій яких не є можливим іншими методами.

З кожним роком технологія водострумної обробки набирає все більшого значення, що обумовлено широким спектром застосування технології, досить демократичними цінами на обладнання та високою якістю одержуваної обробки.

В обладнанні для гідроабразивного різання компанії «АРАМІС» використовуються передові розробки в даній галузі, що дозволяє досягти найбільш високих точностей обробки і постійно підвищувати ефективність виробленого нами обладнання.

Точність, надійність і високий ресурс виробленого обладнання – це те, що вигідно відрізняє наші системи гідро абразивного розкрою від устаткування інших виробників.

Особливості технології

Технологія гідроабразивного різання (водорізка) дозволяє отримувати лінію зрізу будь-якої кривизни, тобто розкрій може проводитися по будь-якій траєкторії. Краї оброблюваного матеріалу при гідроабразивному різанні не піддаються термічній дії, що дозволяє зберегти фізико-хімічні властивості матеріалу незмінними. Обробка гідроабразивним струменем дозволяє найбільш економічно витрачати опрацьований матеріал, оскільки ширина різу при обробці не перевищує 1,5 мм.

Слід також відзначити високу екологічну безпеку процесу гідроабразивної обробки. Відсутність пилу, випарів або хімічного забруднення дозволяє економити на додаткових засобах захисту, які необхідні при інших видах обробки.

Гідроабразивна різка металу дозволяє проводити розкрій досить тонких листів, не завдаючи їм механічних пошкоджень, оскільки, взаємодія струменя з матеріалом відбувається на мікроскопічному рівні і не створює значних механічних впливів на оброблювану деталь.

Результатом гідроабразивної обробки є зразки високої якості, які в більшості випадків не вимагають подальшої обробки

Особливості обладнання для гідроабразивного різання

Устаткування для гідроабразивного різання, вироблене компанією «АРАМІС» – це високоточні, надійні системи прецизійної обробки матеріалу, що дозволяють досягти точність обробки і високу якість одержуваної продукції. У наших установках ми використовуємо лінійний привід, що значно підвищує надійність і точність показників обладнання.

Вироблені нами верстати гідроабразивного різання (водорізка) мають найсучасніші системи руху, що дозволяє досягти найбільш високу точність обробки і високу надійність виробленого обладнання.

Найбільш надійні комплектуючі від провідних світових виробників дозволяють нам бути впевненими в стійкості нашого обладнання.

Вибираючи нас, ви отримуєте тільки найсучасніше обладнання, здатне задовольнити найвибагливіші запити.

 

Технології

Станки гидроабразивной резки