ARAMIS пройшла ISO аудит і отримала сертифікат ISO 9001:2015

Вже на протязі майже 25 років компанія ARAMIS пропонує нашим клієнтам інноваційне обладнання для розкрою металу і додаткову автоматизацію. У нашому обладнанні ми завжди застосовували передові технології і комплектуючі від найкращих виробників для забезпечення найвищої якості професійного обладнання.

 

Нещодавно всі процеси виробництва обладнання були охоплені аудитом. В результаті перевірки TSU CERTITECH ми отримали сертифікат підтвердження, що система управління якістю нашої організації відповідає всім вимогам стандартів виробництва.

Даний сертифікат підтверджує високий рівень професійної підготовки наших технічних фахівців, а управління якістю компанії ARAMIS відповідає стандарту ISO 9001:2015.

 

Серія стандартів ISO 9000- це міжнародні стандарти, які зачіпають різні аспекти управління якістю. Стандарти містять рекомендації та інструментарій, щоб продукція та сервіс відповідали вимогам замовників, а якість постійно поліпшувалося.

Сертифікація ISO 9001 гарантує, що наші клієнти отримують стабільне, якісне обладнання та оперативний сервіс, що безпосередньо впливає на репутацію і ефективність бізнесу замовника.