Як обрати верстат лазерної різки?

Більше 15 років компанія ARAMIS постачає інноваційну техніку на український і європейський ринки, впроваджуючи і допомагаючи освоювати лазерні комплекси на підприємствах, з метою забезпечення найкращих економічних показників наших клієнтів. 

На сьогоднішній день ринок лазерних верстатів заповнений різними типами мульти- брендового промислового обладнання, доступного і преміум сегменту. Як же зрозуміти, що саме вам потрібно, за якими критеріями слід оцінювати верстат, щоб подальша експлуатація обладнання підвищила економічні показники підприємства, безперебійно вирішуючи всі завдання?

Роман Григорчук, національний менеджер з продажу ARAMIS:

«Для початку і замовник, і виробник повинні чітко розуміти основні завдання виробництва. При виборі лазерного обладнання варто враховувати те, з яким матеріалом ви будете працювати, якої товщини метал потрібно обробляти. Якщо ж у вас є чіткий план завантаження по роботі підприємства на тривалий період – буде легше підібрати верстат для обробки металу. 

Від заданих замовником параметрів залежить кінцева комплектація і технічні особливості лазерного комплексу. Прийнявши до уваги ваше максимальне завантаження і інші вихідні дані, менеджер з легкістю запропонує ідеальне рішення».

 Сергій Сєроїд, міжнародний менеджер з продажу ARAMIS:

«Багатьох з самого початку хвилює питання ціни, а потім все інше. Я ж рекомендую залишити його «на потім». Бюджетне обладнання, як правило, не призводить до швидкого повернення інвестицій, скоріше навпаки: робить його неможливим.

Обов’язково зверніть увагу на виробників: верстата, лазерного джерела і комплектуючих. Дешеві комплектуючі приведуть обладнання до швидкої поломки, а відсутність оперативної технічної підтримки, – дестабілізує роботу підприємства. Отже, враховувати всі нюанси і ризики варто ще в процесі вибору лазерного верстата.

Лазерне джерело – філігранний інструмент, тому система руху лазерного обладнання є ключовим фактором.

Все інноваційне обладнання ARAMIS оснащено лінійними двигунами, тоді як відомі світові бренди комплектують такою системою руху виключно верстати преміум класу. У бюджетному сегменті, найчастіше, використовується механіка на основі зубчастої рейки-шестерні з редуктором, що істотно знижує швидкість обробки, точність, а також збільшує часові та фінансові витрати на їх обслуговування. Це призводить до одного результату – неможливості конкурувати з професійним обладнанням нашого виробництва».

Лазерна машина – складне технологічне обладнання, і не йде в порівняння з верстатами плазмового різання або координатно-пробивним пресом. Стикаючись з безліччю питань при виборі верстата, в надії розібратися і зробити все самому, – ви витратите багато сил і дорогоцінного часу, але ризик втратити щось важливе залишиться. Тому рекомендуємо довірити свій вибір професіоналам. Адже купівля верстату повинна вирішувати ваші завдання, а не стати ще одним «головним болем» для виробництва.

Звертайтеся до фахівців і робіть ставку на майбутній розвиток вашого підприємства.
Вдалого вибору!

 

З питань підбору лазерного обладнання телефонуйте +38 (096) 000-07-25