Верстат лазерного різання LTC85

Верстат для лазерної різки серії LTC85 відкриває нові виробничі горизонти для малого і середнього бізнесу. Поєднання високошвидкісного лінійного приводу і економічного волоконного лазеру з прийнятною вартістю роблять дану серію найкращою в своєму класі.

Верстат для лазерного різання серії LTC85 є одним з найбільш ефективних рішень для малого та середнього бізнесу. Подана серія є високопродуктивним і надійним інструментом, призначеним для високоточного розкрою листового матеріалу. Портальний механізм лазерного верстата реалізований на лінійному приводі, що дозволяє досягти високу точність обробки в сукупності з максимальною надійністю системи руху.

Ціна лазерного верстата серії LTC85 дозволяє конкурувати зі значно менш технологічними рішеннями на основі ШВП і зубчастих рейок із серводвигунами. На відміну від даних типів реалізації системи руху, лінійний привід верстата LTC85 дозволяє отримувати значно вищу динаміку обробки, точність різки та безвідмовність в роботі.

Верстат для лазерної різки металу серії LTC85

Дізнайтеся яке обладнання підходить вашому підприємству найбільше
Дайте відповідь на 4 простих питання і отримаєте комерційні пропозиції на обладнання, що максимально підходить Вашому виробництву

Лазерна різка металу, виконана на верстаті серії LTC85 – це найбільш якісні вироби зроблені на межі технології, які не потребують будь-якої подальшої обробки.

Купити верстат лазернї різки листового металу Ви можете безпосередньо у виробника або найближчого офіційного дилера нашого обладнання.

Потужності комплектованих лазерів

Верстат лазерної різки

Потужність лазера, Вт

Максимальна товщина листа, мм (Сталь 3)

LTC85-500

500

До 6,0

LTC85-700

700

До 7,0

LTC85-1000

1000

До 10,0

LTC85-2000

2000

До 14,0

LTC85-3000

3000

До 16,0

LTC85-4000

4000

До 18,0

LTC85-5000

5000

До 22,0

LTC85-6000

6000

До 25,0

Пневматична система лазерного верстата забезпечує подачу в зону зрізу від зовнішніх магістралей повітря, кисню або інертного газу. Оптична система фокусування оснащена безконтактним датчиком місткості, що дає можливість автоматично підтримувати задане положення фокусу, результатом чого є висока якість одержуваного контуру зрізу. Для збору дрібних деталей передбачена спеціальна система, що складається з висувних сіткових піддонів.

У лазерних верстатах серії LTC85 застосовуються привідна синхронних лінійних двигунах, управління якими здійснюється за допомогою професійної промислової системою ЧПУ, американського виробництва. Використання лінійного приводу дозволило істотно поліпшити динамічні характеристики системи, що призвело до збільшення продуктивності та інших якісних показників системи в цілому.

Застосування безпосереднього приводу на основі лінійних двигунів дозволяє отримати максимальну точність, стабільність характеристик і високу надійність

Переваги верстату для лазерної різки LTC85

• Найвища точність. Верстат для лазерної різки LTC85 дозволяє виконувати різку металу з точністю до 0, 01 мм.
• Найвища якість обробки. Передові стандарти якості лазерної різки досягаються завдяки численним системам контролю технологічних параметрів обладнання.
• Максимально вузький зріз. Усі верстати для лазерної різки металу використовують волоконний лазер, що гарантує найвищу якість пучка випромінювання, за рахунок чого з’являється можливість виробляти найбільш філігранну обробку.
• Висока швидкість обробки. Вся лінійка сучасних верстатів ARAMIS має високу динаміку обробки завдяки інноваційним рішенням в області лінійного приводу.
• Програмне забезпечення. Розвинуте програмне забезпечення верстата значно підвищує швидкість виготовлення деталей за рахунок зниження необхідного часу для підготовки оптимальних файлів завдань.
• Стабільність і надійність в роботі. Використання найбільш досконалих комплектуючих у всіх верстатах для різки виробництва ARAMIS дозволяє отримати найвищу надійність кінцевої системи.
• Малі експлуатаційні витрати. Використання найбільш передових технологій, таких як лінійний привід і волоконний лазер дозволяють істотно зменшити необхідність обслуговування верстатів.

Опції

 • Лазерний верстат може бути оснащений пристроєм для розкрою круглих труб (довжина до 2 м, діаметр 80 мм) або пристроєм для перфорації профільних труб.
 • Розмір поля обробки верстата може бути змінений.

Програмне забезпечення

Лазерні верстати ARAMIS укомплектовані програмним забезпеченням, що дозволяє проводити обробку і виконання файлів-завдань, зміну технологічних режимів, самодіагностику і авто налаштування. Підготовка файлів-завдань не вимагає спеціальних навиків і проводиться в напівавтоматичному режимі.

Програмний комплекс, що використовуєтьсяу верстаті дозволяє істотно економити час на підготовку файлів і планів розкрою.

Програмне забезпечення лазерного верстата також дозволяє проводити розкрій труби (при наявності відповідної опції) по складному контуру, одночасно керуючи координатою обертання і однією з лінійних координат.

Програмне забезпечення верстата лазерного різання LTC85 дозволяє:

 • максимально швидко готувати файли завдань з технологічними параметрами
 • здійснювати розкрій матеріалу загальним різом в автоматичному режимі, враховувати ширину різу;
 • забезпечувати заборону проходу ріжучого джерела над вирізаними деталями
 • вести облік деталей, листів-заготовок, відходів
 • автоматично встановлювати мікро-перемички в оброблюваному контурі
 • виробляти оптимізацію холостого ходу
 • здійснювати завантаження креслень форматів: dwg, .dxf або інших форматів САПР, за допомогою мережевої синхронізації або різного роду електронних носіїв.

Інтерфейс програмного забезпечення комплексу зручний для оператора і максимально адаптований під стандартні CAD і CAM системи

Технологія

Лазерне різання
Устаткування для лазерного різання металу дозволяє проводити розкрій широкого діапазону сплавів. Може використовуватися як метал вітчизняного виробництва, так і імпортний. Лазерне різання кольорових матеріалів, включаючи мідь, латунь, алюміній виконується без будь-яких обмежень.

Гравірування металу
Лазерний верстат ЧПУ дозволяє також виробляти гравірування. Програмне забезпечення дозволяє задавати технологічне гравіювання за допомогою певного алгоритму. Ця функція значно допомагає в процесі ідентифікації та сортування деталей.

Умови експлуатації

 • Для установки лазерного комплексу не потрібен спеціальний фундамент. Загальна вага верстата не більше 6000кг.
 • Необхідно дотримання температурного режиму приміщення.
 • Необхідний контроль параметрів мережі живлення.

Найбільш оптимальним рішенням є купівля лазерного верстата безпосередньо у виробника, оскільки в даному випадку ви маєте пряму гарантію і найбільш вигідні умови, в тому числі і за ціною.

Основні технічні характеристики верстата для лазерної різки серії LTC85

Лазерне джерело
Тип лазера Ітербієвий волоконний
Передача променя Через оптоволокно
Ширина плями сфокусованого випромінювання 0,07-0,15 мм
Середня потужність випромінювання 500 – 6000 Вт
ККД лазерного джерела, не менше 30%
Система руху
Кінематична схема Портальна, лист нерухомий
Базові варіанти розміру поля обробки 2500×1250; 3000×1500;
Тип приводу координат X,Y Лінійний привід
Тип приводу координати  Z Сервопривід
Система ЧПУ США
Точність позиціонування по координатам (Х, Y) ±0.01 мм
Максимальна швидкість переміщення 80 м/хв
Загальні характеристики системи
Система підтримки фокусу Безконтактна
Тип охолодження автономне
Напруга живлення ~380±18%; 50Гц; 3-фази
Потужність споживання лазерної установки, не більше до 5,0 (для лазера 500 Вт)

Переваги

 • Контурна точність лазерного різання може досягати ± 0.01мм.
 • Найвища якість різу. Лазерний верстат дозволяє отримувати найвищу якість зрізу завдяки високоточним системам контролю
 • Висока продуктивність. Лазерна установка для різання металу серії LTC85 дозволяє отримувати високу швидкість різкизавдяки інноваційним рішенням у сфері лінійного приводу портального механізму.
 • Ефективне програмне забезпечення
 • Висока стабільність і надійність системи
 • Економічність в експлуатації. Лазерні верстати ARAMIS дозволяють отримувати кращі техніко-економічні показники.