Лазерне різання металу

Лазерне різання, на сьогоднішній день являє собою найбільш передову технологію розкрою листового металу.

Лазерная резка металла

Сфокусоване лазерне випромінювання здатне передавати велику кількість енергії в локальну область обробки і нагрівати її до досить високих температур, що дозволяє проводити розкрій з підвищеною продуктивністю і точністю. Сучасні портальні комплекси, що застосовуються в нашому обладнанні, дозволяють зняти порожниною обмеження по геометрії деталі, що виготовляється, а програмне забезпечення дає можливість швидко переналаштовувати верстат на виконання наступного завдання.

На відео представлений процес розкрою сталі за допомогою верстата лазерного різання LTC75

Лазерне різання дає можливість отримати максимальну точність і продуктивність обробки.

Устаткування для лазерного різання найбільш доцільно застосовувати для обробки листової сталі товщиною від 0,1 до 25 мм, а також алюмінієвих сплавів, міді, латуні до 20 мм і багатьох інших матеріалів, включаючи пластик і неметалеві сполуки.

Особливістю даної технології є наявність виключно термічного впливу на оброблюваний матеріал, що дозволяє найбільш ефективно використовувати лазерний розкрій для обробки тонколистового металу, а також крихких і гнучких металоконструкцій, не побоюючись за їх цілісність.

Відсутність механічного впливу дозволяє уникнути деформації матеріалу.

Лазерна обробка є ефективною технологією також при обробці деяких неметалів. Штучний камінь, поліпропілен, термопласт, фанера, лінолеум і гума досить добре піддаються обробці за допомогою лазера, що дозволяє істотно розширити сферу застосування даної технології.

Лазерне різання металу застосовується практично у всіх галузях сучасної промисловості, завдяки відсутності необхідності подальшої обробки і високої продуктивності даного методу.

Вироби, виготовлені за допомогою лазерного розкрою, відрізняє висока якість одержуваного контуру і економічність виробництва. При лазерній обробці однаково вигідно виробляти як великі партії так і експериментальні зразки.

Довільний контур обробки дозволяє виробляти широку номенклатуру виробів на одному верстаті.

Устаткування для лазерного різання ARAMIS

Особливістю нашого обладнання є використання систем руху власної розробки, що дозволяє істотно підвищити точність і динамічні характеристики установки в цілому. У нашому обладнанні для лазерного різання металу ми використовуємо лінійний привід, оскільки, тільки така конфігурація дозволяє досягати високої точності виконання завдання контуру і стабільності цього показника протягом тривалого періоду експлуатації комплексу. При виготовленні обладнання ми використовуємо інноваційні досягнення світових виробників, об’єднуючи їх з власними напрацюваннями в даній сфері, отримуючи на виході виключно високотехнологічне обладнання.

Верстат лазерного різання LTC75