«Мета Груп Україна»: про обладнання ARAMIS

 Компанія «МЕТА ГРУП УКРАЇНА» — це вітчизняний виробник торгового обладнання, рекламних стійок, стелажів і металевих меблів. Повний виробничий цикл (від виробництва деталей до монтажу готового виробу) і висока якість кінцевої продукції, – робить її конкурентоспроможною як серед українських виробників, так і поза межами країни.  

Пушкарук Максим Павлович, керівник ділянки лазерного різання компанії «МетаГрупУкраїна»:

«Наша компанія має багаторічний досвід співпраці не лише з українськими підприємствами, але й з міжнародними концернами: «Cocacola», «BMW», «Honda», «Caparol», «Lenovo» та ін. Запорука високої якості та відповідності міжнародним стандартам – це наше високотехнологічне виробництво, де, завдяки постійній модернізації, ми створили безмежні можливості для опрацювання замовлень будь-якої складності.»

Коли ви придбали станок ARAMIS, яка модель обладнання вас зацікавила і які завдання мав обслуговувати лазерний комплекс?

– Працюємо з обладнанням понад рік. Купили станок в серпні минулого року. Зараз розкроюємо метал на станку ARAMIS  із серії AFX, з потужністю лазерного джерела у 2000 Вт. Обробляємо різні види металу, з товщинами до 16 мм. Раніше надавали перевагу іншій технології – штампуванню, яку забезпечувало координатно-пробивне обладнання відомого європейського виробника. Проте, обробляли метал товщиною лише до 2-3 мм. Звісно, що цих потужностей не вистачало для обробки усього спектру наших замовлень.  Через обмежені можливості обробки великих товщин листового металу методом штампування і виникла необхідність збільшити техніко-технологічну потужність підприємства.

Що виробляє ваша компанія завдяки лазерному обладнанню?

– В основному це масове виробництво торгового обладнання та аксесуарів до нього, стелажів різних модифікацій, металевих меблів різного призначення і конфігурацій (шаф для спорткомплексів, офісних меблів та тумб, шаф для архівів тощо), а також поштових скринь та обладнання для побутового використання (від оснащення залів очікування в аеропортах та вокзалах, зупинок громадського транспорту до мангалів). Тобто, як бачите, спектр наших послуг широкий і все це виробляємо, в тому числі, завдяки лазерному устаткуванню.

Яка загрузка у вашого лазерного комплексу і чи задовольняє вас продуктивність устаткування?

Спочатку станок працював у одну зміну і ми навіть думали, що його буде важкувато загрузити роботою на повну. Зараз ситуація протилежна. Станок  відпочиває хіба що з обіду у неділю до ранку понеділка. Весь інший час обладнання працює на повне завантаження. Інколи навіть у неділю не відпочиває.

Чи зверталися ви до сервісної служби і з яких питань?

Станок ще «молодий» (усміхається – прим.авт.).  Йому ж лише рік. Тому жодних проблем та  поломок в нас зафіксовано не було. Працюємо.