Нові перспективи ARAMIS та nLIGHT – ексклюзивні опції сервісу

На сьогоднішній день ARAMIS – єдина компанія на українському ринку інноваційного обладнання, що здатна надати сертифікований ремонт лазерних джерел будь-якого рівня складності.

Завершився фінальний етап стратегічних переговорів представників топ-менеджменту компаній ARAMIS і nLIGHT – партнерів з інтеграційних питань.

(Сергій Шевченко, комерційний директор компанії ARAMIS і Karl- Heinz Baldau, директор європейського відділення nLIGHT)

Компанія nLIGHT – провідний постачальник потужних напівпровідникових і волоконних лазерів для: промислового, мікрофібрикаційного, аерокосмічного і оборонного ринків. У компанії nLIGHT працює понад 1000 осіб.

За підсумками переговорів було визначено головний напрям стратегічної взаємодії на найближчі роки і підписано ряд документів, згідно з якими компанія ARAMIS стає єдиним представником компанії nLIGHT в Україні та ексклюзивним сервісним партнером nLIGHT.

Тепер ARAMIS надає послуги сервісного обслуговування американських лазерних джерел на своїй виробничій базі, згідно сертифікації фахівців з даного напрямку.

Завдяки досягнутим угодам з питань взаємної інтеграції, компанія ARAMIS істотно підвищує стандарти сервісу.
Забезпечуючи сертифікований ремонт лазерних джерел будь-якого рівня складності в Україні, компанія максимально мінімізує період простою обладнання клієнтів, що дозволяє підприємствам підвищувати виробничу потужність і залишатися в робочому режимі «нон-стоп» 24/7.