Додаткове обладнання та комплектуючі

Компанія ARAMIS забезпечує своїх клієнтів всім необхідним додатковим обладнанням та комплектуючими для стабільної та надійної роботи лазерних комплексів.
Додаткове обладнання або виготовляється компанією або ретельно підбирається у перевірених постачальників і забезпечує легку і надійну інтеграцію з стапнками компанії.

 

 
 • Компресор гвинтовий DALGAKIRAN TIDY Compact
  Компресор DALGAKIRAN TIDY Compact виконаний у вигляді компактного модуля з повітряним охолодженням і високоякісною ізоляцією блоку.
  Він оснащений перетворювачем частоти, який використовує безперервну зміну для створення постійного тиску стисненого повітря. Ця технологія дозволяє компресору регулювати витрата відповідно до вимог, що змінюються по споживанню стисненого повітря в системі.
  Завдяки плавному регулюванню швидкості двигуна компресора досягається високого ККД і економічності. Також, в комплект поставки входить система видалення конденсату.
 • Генератор азоту
  Генератор азоту дозволяє виробляти газоподібний азот з рівнем очищення до 99,9995% (залишкова частка домішок супутніх газів до 5 РРМ) з швидкістю до 5000 м³ / год.
  Виробництво здійснюється за принципом адсорбційного розділення повітря.