Додаткове обладнання та комплектуючі

Компресор гвинтовий REMEZA BK20T-16-500Д2

Компресор виконаний у вигляді компактного модуля з повітряним охолодженням і високоякісною звуковою ізоляцією блоку. Компресор оснащений перетворювачем частоти, який використовує безперервну зміну для створення постійного тиску стисненого повітря. Ця технологія дозволяє компресору регулювати витрати відповідно до вимог, що змінюються по споживанню стисненого повітря в системі. Завдяки плавному регулюванню швидкості двигуна компресора досягається високий ККД і економічність. Також, в комплект поставки входить система видалення конденсату.

Remeza ВК20Т-16-500Д2 – це маслозаповнений гвинтовий компресор з ремінним приводом, оснащений ресивером місткістю 500 літрів і рефрижераторним осушувачем. Ця компресорна установка продуктивністю 1900 літрів за хвилину забезпечує подачу чистого і сухого стисненого повітря під тиском до 16 бар.

Завдяки застосуванню високоякісних вузлів і грамотній конструкції ВК20Т-16-500Д2 відрізняється:

 • високими характеристиками
 • надійністю
 • компактністю
 • зручністю в експлуатації і обслуговуванні

Завдяки можливості вироблення необхідної кількості стисненого повітря відповідно до реальної потреби значно зменшує витрати на електроенергію.

Можливості контролю системи на компресорі Remeza:

 • Контроль часу роботи
 • Контроль часу ТО
 • Контроль тиску і температури олійно-повітряної суміші
 • Можливість дистанційного керування за допомогою сухого контакту
 • Можливість дистанційного пуску / зупинки

Дізнайтеся яке обладнання підходить вашому підприємству найбільше
Дайте відповідь на 4 простих питання прямо зараз і отримаєте комерційні пропозиції на обладнання, максимально підходить саме Вашому виробництву

ОСНОВНІ ВУЗЛИ Remeza ВК20Т-16-500Д2

 1. Гвинтовий компресорний блок. Компресорний блок виробництва німецької компанії GHH RAND забезпечує стиснення атмосферного повітря з продуктивністю 1900 літрів за хвилину до тиску 16 бар. Він здатний працювати з інтенсивними навантаженнями до 24 годин на добу. Ресурс становить близько 100 000 годин.
  Асинхронні трифазні
 2. Електропирід. Гвинтовий блок приводиться в рух від трифазного асинхронного електродвигуна потужністю 15 кВт. У гвинтових компресорах Remeza використовуються електроприводи виробництва компанії Siemens (Німеччина) або ABB (Швейцарія) з ізоляцією класу F і ступенем захисту від вологи і пилу рівня IP55. Це високоякісні електродвигуни, які характеризуються: високим ККД, надійністю, простотою в експлуатації.
  Електропривод з’єднується з гвинтовим блоком ремінною передачею. У ній застосовуються два клинових ременя з профілем «A» – XPA-1180.
 3. Рефрежираторний осушувач. Осушувач стисненого повітря рефрижераторного (холодильного) типу видаляє з повітряного потоку вологу і пари олії. Тому в пневматичну магістраль надходить сухе, чисте і тепле повітря, що забезпечує:
  • Довгий термін служби пневмообладнання за рахунок виключення корозії
  • Відмінну якість роботи пневматичних пристроїв завдяки відсутності в повітрі сторонніх домішок
  • Можливість використовувати обладнання при низьких температурах навколишнього середовища
 4. Ресівер. Горизонтальний збірники повітря Р500.11.05. забезпечує значний запас повітря – 500 літрів, і одночасно є несучою підставкою компресорної установки. Завдяки розміщенню всіх вузлів на ресівері досягається значна економія простору. До збірників повітря приварені чотири масивні опори, на яких ВК20Т-16-500Д2 може стійко розміщуватися на будь-якій рівній поверхні.На одній з опор закріплений гвинт для підключення заземлення.
 5. Панель управління. Всі основні пристрої контролю та управління компресором ВК20Т-16-500Д2 розташовані вгорі передньої стінки корпусу компресорної установки на зручній для роботи висоті.
 6. Мікропроцесорна система управління. Управління та контроль за роботою компресорної установки виконується за допомогою багатофункціонального мікропроцесорного контролера FX32A. Він розроблений і виробляється південнокорейською фірмою Dotech і призначений спеціально для повітряних компрессоров. Dotech FX32A поєднує в собі простоту і великий функціонал. Він оснащений всього чотирма клавішами і дисплеєм з цифровими індикаторами і спеціальними символами. Але при цьому FX32A забезпечує:
  • Можливість налаштування необхідного значення тиску стисненого повітря на виході з компресора
  • Автоматичну підтримку заданого тиску
  • Відображення основних параметрів компресора: режиму роботи, тиску, температури олійно-повітряної суміші, часу напрацювання
  • Сигналізацію про необхідність проведення чергового технічного обслуговування
  • Проведення самодіагностики компресорної установки з видачею кодових повідомлень про несправності
  • Збереження показників (стан системи, значення лічильників) в довготривалій пам’яті
 7. Система масловідділення та фільтрів. Завдяки двоступеневій системі масловідділення вміст пари в стислому повітрі, що надходить з компресора, не перевищує 3 мг / м3. За рахунок цього знижується навантаження на осушувач, підвищується його ефективність. Тривалий міжсервісний інтервал і швидкоз’ємні сепаратор, а також масляний і повітряний фільтри дозволяють максимально скоротити час простою компресорної установки, необхідний для проведення технічного обслуговування, завдяки швидкості виконання сервісних робіт.
 8. Вентиляція корпусу. Вентилятор з окремим електроприводом і великі вентиляційні решітки в верхній і в бічних панелях корпусу сприяють ефективному охолодженню компресорної установки, завдяки якому забезпечується можливість тривалої безперервної роботи компресора і його довговічність.

(RU) Технические характеристики

(RU)

Основные характеристики
Мощность двигателя, кВт 15
Давление, Атм 16
Винтовой блок, об/мин 2390
Производительность, л/мин 1450
Остаточное содержание масла, мг/м3 1-3
Объем ресивера, л 500
Характеристики фильтрации
Осушитель холодильного типа +
Электронный контроллер осушителя +
Пре-фильтр, мкм 3
Микрофильтр 0,1мкм, мг/м3 0,1
Микрофильтр 0,01мкм, мг/м3 0,01
Общие характеристики
Уровень шума, дБ 66
Хладагент RA134A
Специализированная дренажная система +
Класс чистоты 1.4.1 ISO 8573-1:2010
Климатическое исполнение УХЛ 4.1 ГОСТ 15150
Вес, кг 640
Электропитание 380/50/3