Лазерная очистка

Лазерна очистка - це екологічно чистий процес, що використовується для видалення іржі, фарби, оксидів та інших забруднень з металевих та не металевих поверхонь. Завдяки своїй ефективності вона використовується різноманітних галузях виробництва. Для лазерної очистки потрібен імпульсний волоконний лазер (зазвичай 100 Вт або більше).

Традиційні методи промислової очистки є досить трудозатратними. Видалення іржі може зайняти багато часу і сили. Видалення оксидів може містити небезпечні хімічні речовини, специфічні для кожного матеріалу, який необхідно видалити.

Всі ці проблеми вирішує лазерний спосіб очистки.

Лазерна очистка, це НЕ ЗАМІНА ПІСКОСТРУЮ, а інноваційне рішення для очищення деталей СКЛАДНОЇ ФОРМИ БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ поверхні.

 

 
  • Лазерна очистка ARAMIS LCS
    Портативна станція лазерної очистки - це самий гнучкий та ергономічний портативний лазерний очищувач на ринку. Ви можете легко добратися до будь-якої області, змінити конфігурацію лазера та перемістити робочу станцію. Ви отримуєте економічне рішення, що дозволяє очищати деталі різних форм і розмірів.

    Ця система лазерної очистки доступна з різними рівнями потужності від 100 Вт до 1000 Вт. Вона включає в себе необхідні функції для забезпечення безпеки ваших робітників, а її програмне забезпечення для видалення диму забезпечує постійне видалення забруднень із робочих зон.