Підсумки “КИЇВСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ЯРМАРКУ – 2021”

Ось і добіг кінця Київський Технічний Ярмарок 2021.

Не зважаючи на період відпусток та карантинні обмеження, на стенді ARAMIS було людно.

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

Ми були раді новим знайомствам з українськими та іноземними виробниками, котрі приїхали на виставку у пошуках обладнання для розвитку або модернізації своїх підприємств.

Побачивши верстати ARAMIS у дії, багато хто був приємно здивований тим, що в Україні існує виробник лазерного обладнання, що не поступається, а за рядом параметрів навіть перевершує, обладнання провідних європейських компаній.

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

 

Так наші гості з Польщі, Нігерії, Сенегалу, США, Туреччини, Казахстану та Білорусі відмітили привабливе співвідношення ціни та якості на лазерні комплекси ARAMIS та висловили значну зацікавленість у подальшій співпраці.

 

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

 

Не менш приємно було зустріти і наших постійних клієнтів, котрі прийшли на виставку ознайомитись із новинками компанії та підібрати додаткове обладнання для свого виробництва. При цьому, деякі клієнти були готові забрати обладнання прямо з виставкового центру.

Зокрема, листозгинальний прес прямо з виставкового комплексу попрямував до свого нового власника у м. Києві, а апарат лазерного зварювання було заброньовано для підприємства з виготовлення металевих одвірків, вікон та меблів.

 

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

В цілому, виставка показала значний інтерес серед національних виробників до інноваційного обладнання, а також тенденцію до організації всього виробничого процесу на базі єдиного виробника верстатів. Спеціалісти різних компаній були одностайними у твердженні, що такий підхід значно економить ресурси, що виділяються на техобслуговування станків та на навчання персоналу роботі з програмним забезпеченням.

У відповідь на запит клієнтів, компанія ARAMIS ще у 2020 році розробила стратегічний план з випуску повного комплексу обладнання для металообробки. У рамках виконання цієї програми, крім вже добре відомого обладнання з лазерного різання металів на виставці було продемонстровано нові розробки, а саме:
– Листозгинальний верстат ARAMIS PBM;
– Апарат лазерної очистки металів ARAMIS LCS;
– Лазерне зварювання ARAMIS LWM;
СO2 лазерний комплекс для різання та гравірування неметалів ARAMIS GC
– Фільтраційна станція ARAMIS FBS

 

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021  АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

Проте, на продемонстрованому на Технічній Ярмарці обладнані, конструкторське бюро компанії ARAMIS не зупиняється. Вже зараз ідуть розробки нових технологічних комплексів, і деякі з них ми плануємо продемонструвати на Міжнародному Промисловому Форумі, що відбудеться в листопаді 2021.

Тож щиро вдячні всім хто завітав на наш стенд і запрошуємо запланувати візит на Міжнародний Промисловий Форум, де на вас чекатиме ще багато цікавого!
А також запрошуємо відвідати наше виробництво.

Контакти відділу продажів:

+38 (096) 000-07-25

sales@aramis.com.ua

Фото-звіт з виставки:

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021 АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

КТЯ2021_АРАМИС-лазерная_сварка2 КТЯ2021_АРАМИС-лазерная_сварка-3

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021 АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021

АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021 АРАМИС-лазерне-станки_на_КТЯ2021