“Промисловий форум – 2018”: ПІДСУМКИ

Завершився 18-й “Міжнародний промисловий форум”, що проходив з 20-23 листопада у київському МВЦ.

Цього року компанія ARAMIS презентувала на виставці лазерний комплекс AFX-PRO, з високою швидкістю розкрою металу і повним циклом автоматизації (системою зміни палетних столів, що у парі із cистемою погрузки і вигрузки готових виробів – PROLIFTER, утворює повну автоматизовану лінію безперервної роботи комплексу AFX PRO).

 

Окрім оновленої лінійки топових продуктів, на презентації компанії, що відбулася в рамках «Промислового форуму» 22 листопада, комерційний директор ARAMIS, Сергій Шевченко розказав про інші види обладнання для універсалізації виробництва. Зокрема, LTR 60 PRO – багатофункціональна система лазерного розкрою для листового прокату; круглих, профільних і інших видів труб. Цінність такого обладнання для виробництва у можливості швидко розвивати бізнес. Адже такий широкий спектр функцій дозволяє значно розширити і асортимент виробів.

 

Ще однією приголомшливою новиною компанії стала нова послуга від ARAMIS: відтепер, в Україні є сертифікований сервіс лазерних джерел світового лідера – американської компанії-виробника nLIGHT.

Глибока інтеграція компаній дала можливість створити базу кваліфікованих спеціалістів задля забезпечення такого, поки що, унікального сервісу в Україні, який відтепер надаватиме ARAMIS – про це заявив трохи раніше, співвласник, виконавчий директор та президент компанії nLIGHT- Скотт Кінні.

 

Вже наступного дня на сумісній прес-конференції ARAMIS-nLIGHT, Карл-Хайнц Бальдау, директор з продажів компанії nLIGHT розповів про інноваційний продукт, інтеграцію та повну кооперацію з компанією ARAMIS і  зазначив глибоку повагу до українського виробника і партнера.

 

Ми хочемо подякувати усім учасникам, колегам і партнерам, що долучилися до офіційних заходів ARAMIS. Слідкуйте за новинами компанії, долучайтеся до партнерства та зрощуйте потужності власного бізнесу завдяки інноваційному вітчизняному обладнанню.

 

Додаткова інформація про подію на сайті МВЦ: http://www.iec-expo.com.ua/pr-2018.html

5 канал про ARAMIS: https://youtu.be/vPmrLpYrorA