Підсумки Запорізького Промислового Форуму 2021

Aramis_КТЯ2021Ось і завершився промисловий форум у Запоріжжі.

Він виявився насиченим та ефективним з точки зору кількості та якості проведених зустрічей та демонстрацій обладнання.

Ми були щиро раді зустріти  як існуючих так і нових клієнтів.

В цьому році на своєму стенді ми презентували верстат лазерної різки  металу ARAMIS LTC85, верстати лазерного зварювання, гравірування та очистки металу.

Особливий інтерес викликали верстати лазерного зварювання та лазерної очистки металу. Багато хто з наших клієнтів приїхав на виставку із зразками власної продукції, для того щоб наочно переконатися в можливостях обладнання.

За допомогою верстата лазерної очистки ми разом з клієнтами знімали іржу з корпусу компресора та зубчатої шестерні, фарбу,  масляні плями з металевої тари та інших деталей, що потребують реновації. При цьому клієнти були приємно здивовані як швидкістю так і якістю очистки.

Aramis_Лазерная-очистка1_КТЯ2021 Aramis_Лазерная-очистка2_КТЯ2021 Aramis_Лазерная-очистка3_КТЯ2021

На верстаті лазерної зварки спеціалісти ARAMIS демонстрували можливості зварювання різноманітних металів, різної товщини та форми. Гості стенду з відповідною кваліфікацією мали можливість власноруч спробувати апарат в роботі. Вони були вражені простотою процесу зварки, що є дуже важливим в умовах дефіциту кваліфікованих кадрів.

Сварка-Лазерная_Aramis_КТЯ2021 Сварка-Лазерная2_Aramis_КТЯ2021

Вже традиційно привертав увагу численних відвідувачів апарат лазерної різки, який в лічені секунди вирізав з листів металу філігранні сувеніри. Фахівці в галузі обробки металів високо оцінили точність та швидкість роботи верстату на лінійному двигуні.

Резка_Метала_Лазерная2_Aramis_КТЯ2021 Резка_Метала_Лазерная3_Aramis_КТЯ2021 Резка_Метала_Лазерная_Aramis_КТЯ2021

Запорізький Промисловий Форум 2021 ще раз довів значний зріст інтересу українських виробників до високотехнологічного обладнання, без якого в 21 столітті вже не можлива конкуренція з зарубіжними виробниками ні на внутрішньому, ні на зовнішніх ринках.

Ми були раді зустріти  як існуючих так і нових клієнтів.

А тих, хто не встиг відвідати захід, запрошуємо побачити інноваційне обладнання з обробки металів ARAMIS  на Київському Технічному Ярмарку 2021, що відбудеться вже 15-18 червня 2021 року  в МВЦ

zpf-2021-report-all-photo-w650