Пізнавальна екскурсія на виробництво лазерного обладнання ARAMIS.

visit studentiv v Aramis2

13.01.2022 в рамках Дня відкритих дверей  та Програми з підготовки технічних кадрів відбулася екскурсія для викладачів та  студентів 1 та 3 курсів  Черкаського Державного Технологічного Університету спеціальності Новітні Технології Обробки.

Протягом візиту студенти ознайомилися з повним процесом створення високотехнологічного лазерного обладнання. Вони поетапно відвідали дільницю механічно обробки, оптчниу лабораторію, електромонтажний відділ та  дільницю фінальної збірки, після чого побачили вже готове обладнання в роботі.

Спеціалісти кожної з дільниць розповіли про специфіку своєї роботи та про конструктивні особливості основних вузлів лазерних комплексів.

visit studentiv v AramisОсобливе зацікавлення викликали лінійні двигуни та оптичні лазерні голови розкрійних комплексів.

В ході візиту студенти не лише побачили процес лазерногоіз рання та гравірування металу, але й ознайомилися з роботизованим лазерним зварювальним апаратом та з апаратом лазерної очистки металу.

При цьому деяким з відвідувачів навіть вдалось спробувати попрацювати на обладнанні та очистити від  іржі справжню деталь.

Швидкість та точність різання, а також простота процесу зварювання та очистки викликали щире захоплення не лише в студентів, але й у викладачів Університету.

В процесі візиту було досягнуто домовленість про проходження виробничої практики на підприємстві для кращих студентів ВУЗу.

visit studentiv v Aramis_4