ARAMIS: ПОСТІЙНИЙ РУХ ДО УСПІХУ!

На «Міжнародному промисловому форумі – 2018», найбільшій виставці з металообробки в Україні, компанія ARAMIS представила нову лінійку обладнання, а також, спільно зі стратегічним партнером, компанією nLIGHT,  презентувала унікальний сервіс лазерних джерел.

Цього року українським і європейським виробникам було представлено верстати нового покоління ARAMIS PRO.

Серед новинок:

Черговим кроком до створення автоматизованої виробничої лінії стала автоматична система завантаження / розвантаження – Prolifter. У дуеті з AFX-PRO дозволяє повністю автоматизувати процес і виключити потребу в додатковому персоналі. Вона працює з максимальною продуктивністю, значно підвищуючи економічність виробництва.

Ні для кого не секрет, що окрім вживаного (б / у) обладнання відомих світових брендів, український ринок також заповнений верстатами іноземного виробництва, переважно «економ» сегменту. Нерідко це верстати низької якості і без належного обслуговування, не кажучи вже про оперативність і своєчасність такого сервісу.

Для того, щоб український споживач отримав гідну альтернативу в даному сегменті, компанія ARAMIS представила на виставці ще один верстат – OptiTech FC.

При мінімальних стартових інвестиціях клієнт отримує оптимізований для базових завдань виробництва економічний і зручний в роботі верстат лазерного різання, який дозволяє виробляти деталі високої якості. Він легкий в роботі і обслуговуванні, завдяки зручній портальній системі і потужним, синхронним сервоприводам.

Сьогодні компанія не тільки пропонує машини для модернізації інших виробництв, а й надає унікальні опції сервісу, що є незаперечною і серйозною перевагою вітчизняного виробника.

Тепер ARAMIS здійснює сертифікований ремонт і сервісне обслуговування всього комплексу, аж до лазерних джерел будь-якої складності. Про нові послуги докладно розповіли представники топ-менеджменту компаній – партнерів під час спеціальних заходів на «Промисловому форумі».

В рамках МПФ-2018, пройшла презентація партнерства ARAMIS і американської компанії nLIGHT, яку представили: Сергій Шевченко, комерційний директор ARAMIS, Скотт Кіні, президент компанії nLIGHT і Карл-Хайнц Бальдау, директор з продажів компанії в Німеччині.

nLIGHT є акціонерною компанією відкритого типу, яка зовсім нещодавно (в квітні 2018 року) здійснила первинне розміщення своїх акцій на фондовому ринку США. Компанія знаходиться у “Кремнієвому Лісі” (Silicon Forest) в північно-західній частині США, де зосереджені передові підприємства, що утворюють напівпровідниковий кластер промисловості США. Компанія заснована в 2000-му році. Підприємство демонструє динамічне зростання, більш ніж  30% щорічно. На сьогоднішній день в nLIGHT більше 1000 співробітників і дуже сильний технологічний потенціал.

Представники nLIGHT офіційно заявили про партнерство з компанією ARAMIS, ексклюзивним сервісним партнером nLIGHT в Україні, який має право здійснювати ремонт і технічне обслуговування лазерів nLIGHT безпосередньо в цеху на підприємстві замовника.

 

 

Матеріал підготовлений і опублікований в журналі «Промышленность в Фокусе», Листопад №12, 2018

http://vfocuse.com.ua/aramis-postoyannoe-dvizhenie-k-uspexu