ARAMIS: Технологічне майбутнє українського виробництва

МОДЕРНІЗАЦІЯ І АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ БАЗИ ВІДНОСНО КОНЦЕПЦІЇ «ІНДУСТРІЯ 4.0» – ТОЧКА ВХОДУ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В ГЛОБАЛЬНІ ПРОЦЕСИ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ.

Концепція «ІндустрІя 4.0», що останнім часом є орієнтиром  для розвитку світової промисловості , все чіткіше вимагає від українських виробництв прискорення в оновлені техніко-технологічної бази підприємства та автоматизації процесів.

У «індустріальних велетнях», країнах, де  фінансування інновацій – один з найважливіших напрямків розвитку підприємств, –  окрім того, що відбувається автоматизація всіх процессів, ще й ведеться облік у процентному співвідношенні інтегрованих або впроваджених роботів і робототехніки до загальної кількості співробітників виробництва.

За даними IFR (Міжнародной Федерації робототехніки), сформувалося 5 основних ринків, де розподілені 73% загального обсягу продажів промислових роботів в 2017 р. Це: Китай, Японія, Південна Корея, США і Німеччина. Завдяки високому рівню автоматизації ці ринки демонструють найвищі показники економічного розвитку в світі.

В Україні ситуація, нажаль, дещо відрізняється. Економічна криза 2008 р. та політична — 2014 р., – призвели до різкого спаду економіки, зниженню ВВП і падінню об’ємів продукції в металургії та машинобудуванні.

В 2018 г. ситуація развивається вже більш оптимістично: спеціалісти відмічають позитивну динаміку в рості економіки країни. Покращити ці показники можна за рахунок активізації та розвитку підприємств малого та середнього бізнесу. Але виробляти товари на старій технологічній базі сьогодні нерентабельно, адже глобалізація ринку задає надінтенсивну динаміку зросту вимог до вироблення продукції. Це і оперативність обробки замовлення, і підвищення стандартів якості, і унікальність виробів, іншими словами, їх конкурентоспроможність, що дозволяє закріпити свої позиції на ринку та спрогнозувати перспективи для подальшого розвитку.

Останнє десятиліття компанія ARAMIS старанно розробляла готові рішення, що даватимуть змогу швидко вирішувати задачі будь якої складності на українських підприємствах:

Наступним кроком до створення автоматизованої виробничої лінії стала система погрузки та вигрузки Prolifter. Це обладнання в дуеті з надпотужним AFX-PRO дозволяє повністю автоматизувати процес і скоротити витрати на додатковий персонал, підвищуючи таким чином економічні показники виробництва.

Для сприяння українським виробникам в вирішенні питань щодо модернізації виробничих цехів, компанія розробила ряд фінансових програм з лізингу та кредитування, створила надійну партнерську базу і підвищила стандарти сервісної підтримки.

Сьогодні ARAMIS — єдиний в Україні виробник інноваційного обладнання, що пропонує сертифіковане сервісне обслуговування лазерного джерела будь-якої складності та потужності. Так як всі послуги з сервісного ремонту надаються безпосередньо спеціалістами компанії на виробництві замовника, – ARAMIS забезпечує мінімальний простій обладнання та забезпечує стабільність усіх виробничих процесів.

Протягом тривалого часу, завдяки устаткуванню ARAMIS, українські підприємства виробляють якісну конкурентну продукцію та нарощують виробничу потужність, залишаючись в режимі non-stop 24/7.

Сьогодні інноваційне обладнання ARAMIS представлене вже не тільки в Україні, а й у 12 країнах світу. Партнерами та клієнтами є понад 250 українських компаній, та понад 100 підприємств у Східній Европі і країнах ближнього зарубіжжя. Це дозволяє не тільки будувати амбітні плани відносно глобального розширення ринків збуту, а й встати в один ряд з світовими лідерами станкобудування.

Міжнародний інформаційно-технічний журнал для професіоналів “Оборудование и инструмент”, №6/211/2018 (Листообробка)

http://www.informdom.com/uploads/metal/18_6/16_%D0%90%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%81.pdf