Як вибрати верстат лазерного розкрою металу?

При виборі лазерного обладнання і його виробника технічні фахівці і власники виробничих підприємств часто допускають критичні помилки. У підсумку, придбане обладнання часто не відповідає необхідним характеристикам, що в майбутньому негативно позначається на роботі компанії в цілому.

За класикою, продажі в сегменті B2B вважаються раціональними. Ми прихильники протилежної думки. Адже в дійсності найчастіше такий вибір ґрунтується на суб’єктивній (непрофесійній) точці зору і нав’язаних штампах.
Часто, вибираючи дороге устаткування, клієнти керуються ціною верстата, як основним критерієм. В цьому випадку добре, якщо клієнт зберігає холодний розум і готовий детальніше розбиратися в даному питанні. Але, на жаль, нам відомі випадки і абсолютно емоційних покупок. Як правило, в подальшому таке обладнання не вирішує поставлені перед ним завдань, а вкладені в нього значні інвестиції перетворюються в збитки.

Керівник відділу маркетингу та реклами,
Сергій Сєроєд

Приступаючи до вибору лазерного технологічного комплексу важливо усвідомлювати, що дане обладнання є практично першою ланкою виробничого процесу. Тому критично важливо підійти до цього питання максимально відповідально. Адже невідповідність технічних характеристик і можливостей обладнання лазерного розкрою майбутнім завданням в результаті стане причиною збоїв в його роботі і подальших поломок, що природно приведе до зупинки всього виробництва.

 

При виборі обладнання для прийняття дійсно вірного, зваженого рішення слід приймати до уваги наступні факти:

Процес вибору лазерного обладнання є досить складним і може зайняти у власника і технічних фахівців досить багато ресурсів часу. Але в результаті ця інвестиція окупиться багаторазово.

Сьогодні компанія ARAMIS виробляє дуже широку модельну лінійку лазерних комплексів починаючи від базової серії OptiTech FC, що вимагає мінімальних первинних витрат, але забезпечують стабільну і якісну роботу, до високошвидкісних, надійних і максимально продуктивних комплексів європейського класу AFX-PRO 4G.

Нижче наводимо дані, які допоможуть Вам підібрати потрібну модель, виходячи із завдань, які необхідно вирішити.

 

Таблиця модельного ряду лазерних комплексів:

OptiTech FC OptiTech FD ARAMIS LTC85 ARAMIS LTC-PRO ARAMIS LTC-Tube ARAMIS LTR-PRO ARAMIS AFX-Base ARAMIS AFX-PRO ARAMIS AFX-PRO 4G
Продуктивність + + + ++ + ++ ++ +++ ++++
Точність + + ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++
Надійність + + ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++
Розкрій Ліста + + + + + + + +
Розкрій Труб + +
Поле обробки більш 3м + +

 

Типи і товщини металу:

 

Системи автоматизації:

EasyLoader ProLoader ProLifter
Завантаження + + +
Розвантаження +

 

На відміну від B2C сегмента в B2B ми йдемо максимально глибоко в проблеми, завдання і навіть виробничі процеси наших клієнтів. Такий підхід дозволяє правильно підібрати потрібне обладнання, оптимізувати процеси виробництва наших замовників, а також допомагає їм перейти на новий рівень.

Керівник відділу маркетингу та реклами,
Сергій Сєроєд

 

Для професійного підбору обладнання звертайтеся до фахівців компанії ARAMIS:

+38 (096) 000-07-25
sales@aramis.com.ua
www.aramis.com.ua