Компанія ARAMIS приєдналася до Торгово Промислової Палати України

Дорогі колеги та партнери, радо сповіщаємо про нашого нового регіонального ділового партнера – Черкаську Торгово Промислову Палату, що представляє інтереси членів ТППУ, не тільки у регіоні, а й на міжнародному рівні.

На сьогодні ТПП України входить до лав авторитетних світових організацій підтримки бізнесу – Міжнародної торгової палати (з центром у Парижі) та Асоціації європейських торгово-промислових палат (зі штаб-квартирою у Брюселі). ТПП України підтримує договірні партнерські зв’язки з аналогічними національними і регіональними структурами близько 80 країн світу.

Компанія ARAMIS виходить на новий рівень, долучаючись до розвитку української підприємницької діяльності і в діловому співтоваристві країни, і поза її межами.

Ми пишаємося своїм внеском в розвиток українського машинобудування і тепер маємо ще більше можливостей донести нашу місію та стратегічні ініціативи до представників українського бізнесу та  надати можливість вітчизняним виробникам покращувати техніко-технологічні показники виробництва.

Працюймо разом на розбудову власної країни і пишаймося своїм!