Запрошуємо на XVII Міжнародний промисловий форум-2018

Дорогі друзі та партнери, компанія ARAMIS вітає Вас!

Запрошуємо відвідати наші експозиції з лазерним устаткуванням, що будуть представлені з 20 по 23 листопада у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15), в рамках найпотужнішої промислової виставки України – «XVII Міжнародного промислового форуму-2018»!

Відвідавши наші стенди B13 і E09, Ви побачите демонстрацію обладнання в роботі, дізнаєтеся про інші технологічні новинки ARAMIS і матимете змогу зареєструватися для участі в розіграші знижок від компанії.

22 листопада, в рамках виставки, відбудеться спеціальний захід з нагоди візиту стратегічного партнера – nLIGHT, де ми представимо інноваційну серію обладнання ARAMIS та розповімо про нові стандарти сервісу і послуги.

Однією з головних подій заходу стане розіграш 5 знижок (в розмірі 50%) на технічне обслуговування лазерних комплексів і 5 знижок (в розмірі 10%) на придбання нового обладнання ARAMIS.

За допомогою незалежної онлайн-програми random.org на Ваших очах буде проведений розіграш та визначені переможці.

Під час неофіційної частини заходу Ви зможете відпочити, отримати додаткову інформацію, поспілкуватися з представниками компаній ARAMIS і nLIGHT, а також з колегами та представниками преси.

Реєстрація на участь у заході буде проводитися з 20 по 21 листопада (10:00 – 18:00), а також 22 листопада (10:00-11:00) на стендах ARAMIS B13 і E09.

Ласкаво просимо, до зустрічі і бажаємо Вам удачі!

 Офіційний сайт МВЦ: http://www.iec-expo.com.ua/pr-2018.html