Підсумки Ювілейної 60-ї виставки машинобудування у м. Брно (Чехія)

Вдало завершилася Міжнародна виставка MSV-2018 з машинобудування у м.Брно (Чехія).

Успіх її був заздалегідь очевидним та прогнозованим. Адже за кілька місяців до початку події, через високе зацікавлення MSV-2018 усі виставкові площі було продано під експозиції з сучасного машинобудування.

В 2018 році на 60-й MSV, експонентами виступили 1651 компанія із 32 країн світу. А саму виставку в Брно відвідало понад 80 000 чоловік.

Крім того що наймасштабніша промислова ярмарка Центральної та Східної Європи відбулася в 60-й раз, цей день був визначним і через інші, не менш вагоміші події. Адже виставковому центру у м.Брно виповнилося 90 років, а ще 100 років пройшло з часу заснування Чехословакії. В рамках дружньої чесько-словацької програми відбулася унікальна подія – експозиція 100RIES, де відвідувачам були представлені 100 чехословацьких промислових легенд минулого сторіччя.

Та історичний екскурс не змінив основної теми цьогорічної виставки, хіба підсилив, став таким собі контрастуючим на фоні «Індустрії 4.0», що продемонструвала шалений розвиток сучасного машинобудування і вказала на головні тенденції – автоматизацію та роботизацію промислових процесів сьогодення.

В рамках виставки з сучасного машинобудування, компанія ARAMIS достойно представила лазерний комплекс нового покоління – AFX PRO. Загалом продемонстрували високі техніко-технологічні показники в процесі роботи комплексу, чим викликали не аби яку увагу до устаткування українського виробництва у численних відвідувачів виставкового центру. Особливо відмітили високу швидкість і якість лазерного різання. Без уваги не залишили і оновлений дизайн серії лазерних комплексів ARAMIS AFX PRO.

Ми дякуємо колегам, діловим партнерам і організаторам виставки за високу оцінку і зацікавленість нашим інноваційним обладнанням. А також, представникам українського бізнесу, які здолали довгий шлях, щоб відвідати виставку MSV-2018 у м.Брно (Чехія) і, зокрема, експозицію компанії ARAMIS.

До нових зустрічей на MSV-2019!