Сервісне обслуговування

Якісний сервіс – це невід’ємна складова ефективної роботи з нашими клієнтами.

Тому ми пропонуємо 10-рівнева сервісне обслуговування на всіх етапах співпраці задля сталого розвитку наших клієнтів.

5_servisnyh_brygad_aramis1

Сервісна служба з радістю вирішить Ваші питання. Звертайтесь:

10 РІВНІВ СЕРВІСУ ARAMIS:

 1. Передпродажне обслуговування
 2. Сервіс в процесі продажу
 3. Пуско-налагодження
 4. Навчання
 5. Технічна клієнтська служба підтримки
 6. Планове техобслуговування, гарантійне і післягарантійне обслуговування
 7. Ремонт лазерних джерел і підмінне обладнання
 8. Модернізація і Трейд-ін
 9. Запчастини та витратні матеріали
 10. Програми фінансування

ПЕРЕДПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

servis_aramis_laser

 • Індивідуальний підбір обладнання виходячи з аналізу технологій, обсягів і потреб виробництва замовника.
 • Консультування з питань технічних параметрів і можливостей верстатів
 • Консультування з підбору технологій для вирішення конкретних завдань клієнта.
 • Виготовлення зразків деталей замовника з певних типів металу.
 • Розрахунок собівартості виготовлення типових деталей замовника для подальшого розрахунку окупності обладнання.
 • Демонстрація обладнання в роботі в режимі вирішення поставлених замовником завдань.

Крім того, ми завжди щиро запрошуємо всіх відвідати наше виробництво, для демонстрації обладнання в роботі, а також для ознайомлення з умовами і процесом виробництва лазерних комплексів в Україні.

СЕРВІС В ПРОЦЕСІ ПРОДАЖУ:

sevice_aramis

 1. Кастомізація верстатів. Будучи розробником і виробником обладнання, ми маємо можливість кастомізувати обладнання під потреби клієнта. Зміна розмірів робочого поля, комплектація додатковим устаткуванням, автоматизація – це лише невеликий перелік можливих доопрацювань верстатів.
 2. Підготовка плану розміщення та компонування обладнання на виробничому майданчику замовника, з урахуванням технічного стану та плану приміщення.  Підбір мінімальних характеристик електромережі.
 1. Підбір технологічних режимів для виготовлення типових деталей клієнта.

ДОСТАВКА І ПУСКОНАЛАГОДЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ.

pusk_stankov_aramis

Після відвантаження комплексу технічні фахівці здійснюють складання, наладку і калібрування обладнання, тестуючи і налаштовуючи на місці з персоналом замовника режими розкрою, маркування, пробивання і т.д.

НАВЧАННЯ

Компанія ARAMIS на базі власного виробництва в навчальному центрі Aramis Academy проводить регулярну підготовку кваліфікованих фахівців замовників за напрямками Технолог і Оператор.

4-х денний теоретичний і практичний курс навчання включає в себе отримання навичок необхідних для початку повноцінної роботи на лазерних комплексах ARAMIS, а також атестаційне тестування за результатами програми навчання.

Програма навчання складається з теоретичної та практичної частин, і розкриває такі теми:

 • Теоретичні основи лазерного різання металу
 •  Основні принципи роботи лазерного обладнання;
 • Комплектація верстатів і призначення основних компонентів.
 • Робота обладнання та запобіжні заходи.
 •  Щоденне обслуговування обладнання, регулювання лазера і заміна запчастин
 •  Використання програмного забезпечення для створення керуючих програм і регулювання параметрів різання.
 • Підбір та налаштування режимів різання, маркування та пробивки різних типів металу і різних форм деталей.
 • Стандартні апаратні методи усунення неполадок

ТЕХНІЧНА КЛІЄНТСЬКА СЛУЖБА

Наша мета – забезпечити першокласну підтримку ваших виробничих потужностей для стабільної та прогнозованої роботи виробництва. Для цього ми надаємо тезнічну підьтримку на трьох рівнях

 1. ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ТЕХПІДТРИМКИ

телефонная поддержка Арамис

Компанія ARAMIS має постійно діючу телефонну лінію технічної підтримки для допомоги у вирішенні будь-яких питань замовника за лічені хвилини. Наші фахівці дадуть відповідь на питання щодо:

 • працездатності верстата,
 •  підбору режиму для нового матеріалу,
 • нестандартних ситуацій і можливих помилок і т.д.

 

2. СИСТЕМА ДИСТАНЦІЙНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ.

Удаленная диагностика АрамисДистанційна діагностика – ключ до оперативності вирішення питання. При зверненні в сервісний відділ за згодою замовника блискавично здійснюється дистанційне (через Інтернет) підключення до верстата. Проводиться діагностика стану обладнання, а також коригування налаштувань верстата. Це дозволяє звести до мінімуму час простою верстата і уникнути витрат на виїзд бригади при вирішенні проблем пов’язаних з неправильно вибраними  клієнтом параметрами обладнання.

Можливість віддаленого підключення через мережу інтернет до лазерного комплексу та проведення діагностики дає нам можливість усувати до 90% всіх можливих проблем без необхідності виїзду на місце експлуатації обладнання.

 1. ПЯТЬ ВИЇЗНИХ СЕРВІСНИХ БРИГАД

5_servisnyh_brygad_aramisПрофесійна служба технічного і сервісного обслуговування орієнтована на усунення будь-яких питань на території замовника.

Строк приїзду бригади не перевищує 3 робочих днів, а зазвичай відбувається на наступний же день після надходження заявки. 

Постійний склад запчастин і витратних матеріалів, що нараховує понад 4000 позицій, дозволяє вирішити практично будь-яке питання з можливою несправністю лазерного комплексу в лічені дні.

Найвища компетенція наших фахівців дає впевненість замовнику в безвідмовній роботі обладнання і максимально швидкому і якісному сервісному супроводі.

ПЛАНОВЕ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ

Планове техобслуговування верстатів АрамісЯкісна і довгострокова робота обладнання в чималому ступені залежить від регулярності і правильності проведення регламентних сервісних робіт.

В період гарантійного обслуговування, виїзна сервісна служба ARAMIS проводить регулярне технічне обслуговування лазерних комплексів своїх клієнтів не рідше ніж один раз на 6 місяців експлуатації або один раз в 1250 годин напрацювання, що настане раніше.

Це дозволяє клієнту бути впевненим у безперебійній роботі обладнання у майбутньому 

РЕМОНТ ЛАЗЕРА і ПІДМІННЕ ОБЛАДНАННЯ

Планове техобслуговування лазерних верстатів АрамісНаявність власної лазерної лабораторії і спеціального інструменту, в поєднанні з фахівцями, що пройшли навчання у виробників лазерних джерел, дозволяє проводити більшість ремонтних робіт по лазерним джерелам прямо на території замовника або в лабораторії компанії ARAMIS без необхідності довгострокової транспортування джерел їх безпосередньому виробникові.

Вхідний контроль якості та працездатності лазерних джерел перед їх установкою на верстат, дозволяє бути впевненим в максимальній відповідності заявленої потужності та якості режимів їх реальним значенням.

У разі складної поломки та довгострокового ремонту лазерного джерела нашими фахівцями або фахівцями виробника такого джерела, замовнику надається підмінний лазер, що гарантує безупинну роботу підприємства і відсутність втрат часу і замовлень.

Модернізація і Трейд-ін

Будучи виробником, а не просто дилером, лазерного обладнання, ми маємо можливість розширювати можливості вже встановлених у клієнта комплексів.

В процесі експлуатації обладнання, у виробничих компаній часто можуть змінюватися завдання і потреби. Може виникнути потреба в різанні кольорових металів, або з’являться завдання з різання матеріалу більшої товщини. Або успішний бізнес продиктує необхідність збільшення продуктивності верстата.

У таких випадках ми йдемо на зустріч клієнту, і пропонуємо модернізацію верстата або заміну на новий за програмою Трейд ін.

В рамках модернізації ми пропонуємо:

 • Заміну лазерного джерела на більш потужне, або з більшим рівнем захисту від відбитого випромінювання
 • Заміну лазерної голови
 • Модернізацію програмного забезпечення і т.д.
 • Заміну портильної частини верстата на більш швидкісний та продуктивний варіант

Крім того, якщо виникає потреба в обладнанні принципово іншого класу, ми готові прийняти застарілий верстат в якості часткової оплати нового обладнання.

ЗАПЧАСТИНИ ТА ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Склад запчастейАрамисБудучи виробником лазерних верстатів, ми постійно маємо на складі широкий спектр оригінальних запчастин та витратних матеріалів. Вони можуть бути доставлені на виробництво замовника буквально через день після отримання заявки і таким чином забезпечують можливість практично безперервної роботи обладнання.
Крім того ви можете замовити регулярну поставку витратних матеріалів, таких як:

 • Сопла
 • Лінзи
 • Захисне скло
 • Рідина для очистки і т.д.

ФІНАНСУВАННЯ

финансирование станков АВам немає необхідності відразу шукати всю необхідну суму для старту або розширення бізнесу!

 Ваші гроші залишаться в обороті навіть тоді, коли верстат вже буде працювати у цеху і приноситиме вам новий дохід, а оплату можна розподілити на зручний термін.

Для тих клієнтів, для яких в пріоритеті раціональний розподіл фінансових коштів і постійний розвиток, ARAMIS пропонує допомогу в отриманні фінансування на нове обладнання. 

 • Термін фінансування – від 1 до 5 років

 • Відсоткова ставка від 0,01% річних без прихованих комісій та переплат 

 • Доступно як для юридичних, так і для фізичних осіб підприємців

 • Перший внесок від 0%

Банки-партнери ARAMIS, зазвичай без проблем видають фінансування на модернізацію виробництва.

ВАРІАНТИ ФІНАНСУВАННЯ:

 • кредитування під рекордно низькі відсоткові ставки від банків-партнерів
 • прийняття участі у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%»
 • покупки устаткування в лізинг.

5-7-9 програма фынансування

Переваги лізингу

Наша компанія протягом багатьох років має надійні партнерські відносини з рядом лізингових компаній. Використання лізингової схеми придбання обладнання дозволять здійснювати покупку без повної самостійної акумуляції коштів на придбання обладнання, а також має ряд інших переваг:

 • ПДВ, що міститься у всіх лізингових платежах, в повному обсязі можна пред’явити до відрахування;
 • лізингові платежі в повному обсязі можна відносити на витрати, тим самим отримуючи економію на податку на прибуток (при спрощеній системі оподаткування пільга з податку на прибуток також надається);
 • завдяки податковим пільгам, підсумкове подорожчання обладнання стане на 10-15% нижчим, ніж в разі використання стандартного (не партнерського) кредиту.

Озброюйтесь СЬОГОДНІ новітніми ТЕХНОЛОГІЯМИ і вирушаємо в світ НОВОЇ ЕРИ ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ!

Технології

Обладнання