Верстати лазерного гравірування

Обладнання для лазерного гравірування дозволяє отримувати найвищу якість гравіювання, дозволяючи працювати як в растровому, так і у векторному режимі.
Волоконні гравери компанії Араміс виробляються з лазером потужністю від 20 до 100 кВТ, завдяки чому якісно і швидко наносять зображення на різні види матеріалів: різноманітні види металів, пластику, шкіри, фанери, фольги, каменю, полікарбонату і т.д.

 

 
  • Мобільний лазерний гравер ARAMIS PFM
    Волоконний лазерний гравер ARAMIS PFM - це повністю укомплектоване мобільне робоче місце для високоточного маркування та гравіювання. Для виконання своїх функцій апарат оснащений іттербієвим волоконним лазерним джерелом і гальвано-сканером з різним робочим полем гравіювання.
    Ідеально підходить для якісного гравіювання на врізноманітних металевих поверхнях. Крім того підходить для нанесення на інженерний пластик, граніт, гуму, вироби зі шкіри, фанери і т. ін.
  • Настільний лазерний гравірувальник ARAMIS DFM
    Лазерний маркувальник ARAMIS DFM - це компактний настільний комплекс для гравірування і маркування. Оснащений волоконним лазерним джерелом і гальвано-сканером з робочим полем гравіювання різних розмірів, що забезпечує високу точність маркування в поєднанні з великою швидкістю.