Верстати лазерної
різки

Машини та апарати лазерного різання дозволяють виробляти прецизійний розкрій листового металу з високою продуктивністю, отримуючи максимальну якість обробки. Лазерне обладнання для різання металу

 

Обладнання для лазерного різання металу на лыныйних двигунах

 
 • Верстат лазерного різання LTC85
  Професійне та надійне обладнання лазерного розкрою листового металу. Завдяки прицезійній механіці на лінійному приводі обробка металу буде здійснена з максимальною точністю, що є одним із основних вимог для якісного та економічного розкрою металу.
 • Верстат лазерного різання LTC-PRO
  Високопродуктивна машина лазерного різання. Високодинамічний привід. Виконання для лазерів більш 1000Вт. Портал на посилених лінійних двигунах, ітербієвий волоконний лазер.
 • Професійний комплекс лазерного розкрою труб ARAMIS LTR-PRO
  Професійний лазерний комплекс ARAMIS LTR-PRO дозволить обробляти будь-які конфігурації труб, а саме: круглі; профільні; плоско-овальні і овальні труби; кутники; швелера; балки / двутаври; і інші типи труб.
 • Верстат лазерного різання AFX-Base
  Апарат лазерного різання з високою продуктивністю. Двухпаллетний автоматизований стіл. Висока динаміка переміщень, максимальна ефективність процесу обробки.
 • AFX-PRO: високопродуктивний верстат нового покоління
  Модифікація топової моделі AFX, призвела до поліпшення практично всіх її найважливіших технічних характеристик.
  Лазерний комплекс нового покоління AFX-PRO - це обладнання з екстремальною продуктивністю і незмінно високою якістю обробки листового прокату.
 • Надшвидкий лазерний комплекс AFX-PRO 4G
  Передове рішення серед лазерних комплексів.
  Ідеально вирішує завдання масового серійного виробництва завдяки екстремально швидкісному різанню серійних деталей з тонких металів.
  Механіка верстата дозволяє в повній мірі використовувати можливості лазерних джерел потужністю до 20 кВт.