Лазерне зварювання металу і пластмас

Міцність шва, що досягається за допомогою лазерного зварювання, порівнюється з міцністю зварюваного матеріалу.

Лазерная сварка

Ефективність використання лазерного променя для процесу зварювання обумовлена високою концентрацією енергії в плямі джерела лазерного випромінювання. Це дозволяє використовувати лазерне зварювання для отримання найбільш якісних швів. Порівняльною концентрацією володіє електронний промінь, але використання електронно-променевого зварювання можливо лише в вакуумі, що ускладнює використання даної технології.

Малий розмір лазерної плями дозволяє отримувати тонкі шви високої якості, не застосовуючи додатковий матеріал для процесу зварювання. Також перевагою лазерного зварювання є істотно більша продуктивність у порівнянні з іншими методами, що дозволяє використовувати її на виробничих підприємствах з великим обсягом продукції, що випускається.

Устаткування для лазерного зварювання дозволяє з високою ефективністю обробляти конструкції з металу і пластмаси, з огляду на сучасні виробничі вимоги до продуктивності і якості обробки.

Різновиди лазерного зварювання:

– Точкове лазерне зварювання. Цей вид зварювання використовується здебільшого в мікроелектроніці і дозволяє досягти високої точності при зварюванні мініатюрних елементів. Для точкового зварювання застосовуються, переважно, імпульсні твердотілі лазери з прецизійною механічною системою позиціонування.

– Шовне лазерне зварювання використовується для отримання надійного механічного з’єднання і високої герметичності шва. Для шовного зварювання використовуються як лазери, що працюють в імпульсному режимі, так і в безперервному.

Якість шва при використанні безперервного лазерного випромінювання дуже висока і часто перевершує механічні властивості зварюваного матеріалу, що пов’язано зі зміною структури матеріалу в галузі зварювання.

Міцність шва, одержуваного при лазерному зварюванні, порівнюється з міцністю зварюваного матеріалу

Комплекси, призначені для лазерного зварювання, вироблені нашою компанією, спрямовані переважно на реалізацію потреб виробників, що встановлюють підвищені вимоги до точності і продуктивності обладнання.

Ефективність нашого обладнання забезпечується завдяки застосуванню передових технологій в механіці комплексів, а також використанню сучасних лазерів від найбільш відомих світових виробників.

Переваги лазерного зварювання

Однією з найбільш важливих переваг лазерного зварювання є висока керованість режимами обробки і висока точність дозування енергії, що при використанні прецизійних систем руху дозволяє отримувати найбільш якісні з’єднання при обробці найбільш мініатюрних деталей.

При використанні потужних газових лазерів з’являється можливість отримання великої глибини проплавлення матеріалу при малій товщині одержуваного шва, тим самим зменшуючи зону термічного впливу, що істотно знижує зварювальні деформації і напругу, що виникають в матеріалі.

Висока концентрація енергії при лазерному зварюванні дозволяє істотно збільшити швидкість обробки, і домогтися збільшення міцності одержуваного шва.

Також, до переваг лазерного зварювання слід віднести відсутність необхідності в створенні вакууму або інших спеціальних умов, оскільки, обробку можна проводити на відкритому повітрі, що істотно спрощує виробничий процес.

Устаткування для лазерного зварювання є одним з найбільш перспективних рішень для отримання невід’ємного з’єднання при обробці мініатюрних деталей з високою продуктивністю.

Установка лазерного зварювання металу
Установка лазерного зварювання пластмас