Академія ARAMIS – підготовка кваліфікованих спеціалістів по роботі з лазерним обладнанням

Висока динаміка розвитку галузі металообробки не тільки сприяла збільшенню об’ємів виробництва лазерного обладнання для розкрою металів, а й виокремила ще одне важливе галузеве завдання – реалізацію підготовки кадрів, що будуть здатні правильно експлуатувати обладнання такої складності. Сьогодні, на українському ринку праці фіксується відсутність таких спеціалістів, попри постійне збільшення попиту на них.

ВІДСУТНІСТЬ КВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРИЗВОДИТЬ ДО:

–  неправильної експлуатації лазерних комплексів;

– зниженню продуктивності обладнання;

– перевитрати технологічних газів;

– передчасного виходу з ладу витратних елементів;

– низької якості виробленої продукції;

– зменшення швидкості розкрою та ін.

Наслідки непрофесійної експлуатації обладнання частіше за все призводять до збільшення собівартості продукції; непередбачуваному призупиненню роботи обладнання, відповідно – процесу виробництва, до вирішення проблеми службою сервісу.

Для коректної і довготривалої експлуатації лазерного комплексу, скорочення часу і витрат на його обслуговування, збільшення об’ємів і якості виробів, а також швидкої окупності обладнання – необхідний комплексний підхід

Саме такий підхід сприяє успішному розвитку компанії ARAMIS на українському та європейському ринках обладнання для металообробки. Ми не лише допомагаємо визначити необхідні параметри обладнання для вирішення індивідуальних завдань нашого замовника, а і надаємо можливість професійної підготовки співробітників компанії-клієнта.

На базі Академії ARAMIS здійснюється підготовка спеціалістів за двома основними напрямками«технолог по роботі з лазерними комплексами» і «оператор лазерних комплексів ARAMIS».

Програма курсу підготовки укладена компетентними спеціалістами науково -технічного центру компанії-виробника: досвідченими технологами, інженерами та іншими спеціалістами наукових та дослідно-конструкторських підрозділів ТОВ «АРАМІС».

Методика учбового курсу – сукупність глибоких теоретичних і прикладних (практичних) знань, що дозволяють якісно підготувати спеціалістів до подальшої роботи з лазерним обладнанням для розкрою металів.

Теоретичний курс складається з базових дисциплін включаючи:

 

Практичні заняття проходять на лазерних комплексах AFX і LTC-PRO, безпосередньо на виробничих майданчиках компанії  “АРАМІС” в Україні.

По завершенню навчання майбутні спеціалісти проходять атестацію у вигляді тестування і отримують сертифікат, згідно своєї спеціалізації: «Технолог по роботі з лазерними комплексами ARAMIS» або «Оператор лазерних комплексів ARAMIS».

 

 

Даний курс навчання надає можливість підготовки кваліфікованих спеціалістів, підвищення професійних знань та кваліфікації нині працюючих операторів і технологів наших замовників.

Наявність професійних кадрів на виробництві  – це потужна можливість для виробників металевої продукції отримати максимальний визиск від експлуатації надійного високотехнологічного інструменту.

 

Заріцький Сергій Анатолійович, головний інженер і технолог ТОВ «Макрос Плюс» (Київ):

 «Зараз вводимо комплекс для лазерної різки металу, придбаний у ТОВ «АРАМІС», в експлуатацію. Приїхали на навчання разом із оператором обладнання саме перед пуско-налагоджувальними роботами.

Як на мене, курс був корисний. До нього  мали лише загальне уявлення про обладнання. Під час навчання здобули основні знання по створенню управляючих програм та відпрацюванню режимів різання.»