Презентація надпродуктивного LTC-PRO у МВЦ, вже на початку квітня!

ТІЛЬКИ 2-5 КВІТНЯ, У МВЦ, КОМПАНІЯ ARAMIS ПРЕЗЕНТУЄ НАДПРОДУКТИВНИЙ СТАНОК ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ LTC-PRO

ЩЕ ОДНА АКТУАЛЬНА МОДЕЛЬ ЛАЗЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЛІНІЙКИ PRO ПРИКРАСИТЬ СТЕНД ARAMIS НА ЩОРІЧНІЙ ВИСТАВКОВІЙ ПОДІЇ – «КИЇВСЬКОМУ ТЕХНИЧНОМУ ЯРМАРКУ».

До Вашої уваги – універсальний лазерний комплекс LTC-PRO, переваги якого важко переоцінити. У порівнянні з попереднім LTC75, версія PRO – стала справжнім технологічним джокером в сегменті обладнання з відкритою системою.

ARAMIS LTC-PRO – оптимальне професійне обладнання, що перевершує за технічними можливостями аналогічне устаткування, представлене на ринку іншими виробниками.

Висока продуктивність та універсальність  LTC-PRO обумовлена оптимізацією робочого простору та модернізацією кінематичної системи. На базі LTC75 вдалося створити станок, що здатний конкурувати навіть з двопалетними системами лазерного розкрою. У даній моделі обладнання розробниками було збільшено швидкість холостих переміщень, а також покращено динамічні характеристики установки.

Модель LTC-PRO може комплектуватися іншими додатковими модулями для лазерного розкрою металу, відповідною системою автоматизації та різноманітним супутнім обладнанням.

Ознайомитися з роботою станка, а також дізнатися детальну інформацію про комплектацію та можливості LTC-PRO, – Ви зможете вже 2-5 квітня, відвідавши стенд ARAMIS під час «КИЇВСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ЯРМАРКУ – 2019» у МВЦ.

Отримати всю необхідну інформацію щодо комплектації обладнання, його можливостей та актуальні ціни на лазерне устаткування можна вже сьогодні, зателефонувавши: +38 (096) 000-07-25.

Або завітати на виставкову подію, поспілкуватися з нашими спеціалістами, оглянути обладнання, що демонструватиметься в рамках Технічного Ярмарку та продуктивно і цікаво провести час!