Візія і місія компанії ARAMIS на ринку технологічного обладнання України

Сергій Шевченко, група компаній ARAMIS, директор з маркетингу:
«Основна перевага нашої компанії полягає в комплексному вирішенні проблем наших замовників. Саме це відрізняє нас від конкурентів, оскільки ми завжди прагнемо зробити більше, ніж від нас чекають. Клієнт приходить до нас не стільки за обладнанням, скільки за рішенням своїх виробничих проблем і підвищенням комплексного показника технологічності виробів. Фактично, наші інновації дозволяють компаніям вийти на новий рівень, домогтися більш ефективної і продуктивної роботи. Такий підхід суттєво змінює вимоги до сервісу і виробничої інфраструктури, ставлячи перед нами завдання більш високого рівня складності»

Власник сучасного українського промислового підприємства в реаліях сьогоднішнього часу нерідко задається питанням: чому, маючи обладнання і технології, які практично не відрізняються від тих, що мають кращі в світі компанії, він не може вийти на глобальні ринки і бути таким же ж успішним? Секрет криється в тому, що на сьогоднішній день ми маємо справу з виробничими системами, а саме по собі поняття системи передбачає певний нематеріальний зв’язок між її елементами, яка і характеризує основні особливості в цілому. Інакше кажучи, крім «Hard’ової» складової, присутня ще певна «Soft’ова», яка і наділяє систему єдністю, необхідним для ефективного функціонування. На практиці це означає те, що на сучасних західних підприємствах, завдяки синергізму виробника устаткування і його потенційного споживача, виробляється не тільки загальне розуміння завдань і проблем, але і, як наслідок, спільне їх вирішення.

Сьогодні між виробником обладнання і клієнтом інтеграція повинна бути більш високого ступеня. Це потрібно не лишезадля отримання підсумкового ефекту спільних дій, але і для мультиплікації зусиль, що дозволяє домогтися значних результатів. Наприклад, в більш глибокому опрацюванні конструкції обладнання під потреби замовника, шляхом підвищення рівня сервісу, в спільній побудові виробничої інфраструктури, що дозволяє клієнту впроваджувати найбільш інноваційні рішення в свій бізнес в максимально стислі терміни. Подана стратегія, безсумнівно, приносить свої плоди. Ми щиро раді якісним змінам на підприємствах наших замовників, які відбулися завдяки впровадженню нашого обладнання. Сотні історій успіху наших замовників вивели наше підприємство у лідери українського ринку, поставили в ряд наймогутніших компаній Східної Європи.

Підсумки 2016 року

2016 рік пройшов для нас успішно. Ми отримали більше замовлень, ніж було заплановано. Пов’язано це, в першу чергу, з тим, що використання комплексів для лазерного різання в сучасній металообробній промисловості — запорука виживання підприємства. У деяких галузях просто неможливо залишатися конкурентоспроможною організацією без машин даного типу. Це пояснюється тим, що сьогодні практично будь-яке підприємство зіштовхується з необхідністю виробляти широку номенклатуру продукції, що істотно підвищує вимоги до гнучкості виробничого ланцюжка. Машини лазерного різання в даному випадку є ідеальним рішенням. Вони дозволяють без будь-якого переналагодження здійснювати розкрій як партії деталей, так і одиничного зразка, при цьому маючи гарантовано низьку собівартість виробу. Тому, незважаючи на економічну кризу, лазерні комплекси для різання металу стали більш затребуваними на українському ринку: попит на нашу продукцію виріс, кількість продажів істотно збільшилася, що підтверджує правильність обраної нами стратегії.

Якісне сервісне обслуговування — гарантія тривалої співпраці

Від працездатності будь-якого обладнання залежить весь виробничий ланцюжок, від заготовки до відправки готової продукції споживачеві, а тому належний рівень сервісу сьогодні відіграє величезну роль. Ми, будучи підприємством, локалізованим в Україні, можемо забезпечити більш якісне обслуговування своєї техніки в порівнянні з зарубіжними виробниками.

Нерідко фахівцям підприємства, яке придбало лазерне обладнання, складно розібратися у всіх його тонкощах, точно діагностувати несправність. Але кожен день простою може обернутися серйозними фінансовими втратами для компанії. Саме тому поліпшення стандартів сервісу завжди було основним фокусом нашої компанії. Сервісне обслуговування в нашому розумінні не обмежується лише реакцією на виниклі проблеми. Ми прийшли до розуміння того, що необхідно упереджувати різні технічні проблеми кваліфікованою консультацією та допомогою замовнику в побудові ефективного виробничого ланцюжка.

Інновації, втілені в життя

Однією з відмінних рис нашої компанії, що складають найбільш важливу компетенцію, є щира відданість інноваціям, починаючи від комплектуючих і впровадження технології, і закінчуючи організацією виробництва.

Ми були першою компанією, яка поставила на український ринок верстат, укомплектований волоконним лазером і лінійними кабелями.

Також ми першими в нашій країні запропонували кардинально новий рівень сервісної підтримки. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому, продовжуючи щодня працювати над передовими рішеннями в області листообробки, підвищуючи свою компетенцію, переймаючи кращий світовий досвід і генеруючи свій власний.

Людський ресурс — запорука процвітания

Група компаній ARAMIS приділяє максимальну увагу підготовці профільних фахівців. Ми плідно співпрацюємо з декількома зарубіжними компаніями, активно обмінюючись досвідом, охоче працюємо з вузами. Зокрема, співпрацювали з НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського ». Наше підприємство надавало кафедрі лазерних технологій університету лазерний комплекс розкрою для навчання студентів і відпрацювання нових технологічних процесів. Ми вважаємо це важливим аспектом нашої діяльності. Це необхідно для того, щоб згодом у новоспечених інженерів не було розриву в розумінні реальних виробничих процесів і теорії. Здобувши вищу технічну освіту, фахівець повинен бути максимально швидко інтегрований у виробничу структуру.

Місія та Візія компанії

Метою групи компаній ARAMIS сьогодні є сприяння виходу її клієнтів на передовий технологічний рівень, забезпечення їх стабільної технологічної переваги. У найближче десятиліття ми плануємо побудувати транснаціональний конгломерат, здатний вирішувати проблеми клієнта в будь-якій точці планети.