Всеукраїнський партнерський тур – Харків: Компанія L-Trim

В рамках Всеукраїнського партнерського туру, наша команда провела ряд зустрічей у різних містах України. Завдяки плідній співпраці з нашими клієнтами і партнерами по всій країні, тепер ми з гордістю можемо розповісти, як інноваційне обладнання ARAMIS завойовувало ринок. Завдяки новому проекту ми покажемо як український бізнес готується до входження в Індустрію 4.0 і ознайомимо вас з компаніями, які вже зараз оснащені суперсучасними лазерними верстатами.

 Компанія «L-Trim» (Харків)

Тарасенко Андрій Миколайович, директор компанії «L-Trim»: «Завдяки обладнанню ARAMIS вже більше 6 років ми надаємо послуги з лазерного різання та гравірування металів на обладнанні з волоконними лазерами. І змінювати партнерів не плануємо ».

Чому ви вибрали наш продукт? Як дізналися про нас?

Коли ми вирішили придбати перший верстат лазерного різання, альтернатив на ринку практично не було. Ми робили ставку на вітчизняного виробника. З багатьох причин. Частково і тому, що в Україні є необхідна верстатобудівельна база, ми були практично впевнені, що технологічне обладнання у нас роблять. І ми не помилилися. Випадково, завдяки так званому «сарафанному радіо», дізналися про компанію ARAMIS і, чесно кажучи, вирішили спробувати. Ось вже цілих 6 років працюємо з вами і постачальника змінювати не збираємося.

Яке обладнання ви вже придбали в ARAMIS і для реалізації яких завдань використовуєте наш інноваційний продукт?

Верстат для різання листової сталі – LTC75, з відносно невеликою потужністю лазерного джерела, ми придбали на самому початку. Потім, для розширення асортименту, придбали лазерний гравірувальник LTG7. А третю машину – LTC75, з більш потужним лазером в 1кВт, купували, маючи повне уявлення про якість збірки і реальні можливості обладнання. До того ж, виробником була представлена вже більш досконала модель лазерного верстата.

Вже з першого знайомства з обладнанням ARAMIS було зрозуміло, що у його є реальний високий потенціал. З урахуванням відносно невеликої потужності лазерного джерела в 400 кВт, він не тільки впорався з пріоритетними завданнями, а й вказав на більш широкий спектр можливостей. Напевно, самі виробники тоді ще не до кінця розуміли, на що здатне це обладнання.

Як ви оцінюєте співпрацю з нашою компанією? Наскільки ефективно вирішуються питання сервісу? Як часто вони виникають?

Звичайно що підтримуємо зв’язок. Спектр наших послуг постійно розширюється, тому і технологічну базу потрібно оновлювати вчасно і виходити на нові потужності. Якраз днями замовили нове лазерне джерело на обладнання. Нашій співпраці вже чимало років, і за весь цей час ми задоволені ARAMIS. Звичайно ж, в процесі експлуатації верстатів виникають різні ідеї щодо вдосконалення машин. І всі ці ідеї ми намагаємося донести виробнику. Можливість швидко отримати відгук з робочих питань і наявність сервісу «під боком», доступ до нової інформації стосовно розробок компанії «з перших вуст» – серйозна перевага ARAMIS. Особисто ми не часто користуємося сервісною службою, тому що за 6 років роботи знаємо свої верстати і, в основному, робочі моменти вирішуємо самостійно, не викликаючи фахівців. Хоча, на початку, питання оперативного сервісу – був одним з основних факторів, які значно вплинули на прийняття рішення на користь обладнання ARAMIS.

Що ви виробляєте?

Ми виробляємо продукцію широкого спектру застосування зі сталі. Створюємо деталі будь-якої конфігурації і складності з високою точністю. Сфери застосування нашої продукції великі: від машинобудування до рекламної та сувенірної продукції. Наші можливості, завдяки обладнанню ARAMIS, навіть складно собі уявити. Від якихось абсолютно простих і типових виробів до деталей, складних текстур і форм на будь-якому металі. Автозапчастини, торгівельне обладнання, інструменти, деталі для мікромоделювання, меблева і текстильна фурнітура, панелі і корпуси приладів, ювелірні вироби, сувенірна і рекламна продукція, – все це в індивідуальному порядку або у великих кількостях ми виробляємо якісно та в короткі терміни.

Ви плануєте в подальшу співпрацювати з компанією ARAMIS?

Компанія ARAMIS зарекомендувала себе як надійний партнер і виробник, і ми не маємо наміру змінювати постачальника обладнання. Не зайвим буде зазначити унікальну систему руху устаткування ARAMIS, з якою взагалі складно конкурувати. Китайські верстати значно поступаються місцем в цьому плані.