Журнал «Оборудование и Инструмент»: Інноваційні верстати для лазерного різання від компанії ARAMIS

Журнал «Оборудование и Инструмент»: Інноваційні верстати для лазерного різання від компанії ARAMIS

Innovative Laser Cutting Machines by ARAMIS
AFX Laser cutting complex with a fiber laser is one of the latest developments by ARAMIS. The innovative design and advanced technological solutions ensure high productivity and reliability of this equipment, maximum precision and speed of machining as well as stable parameters with minimum running costs.

Сучасні системи лазерної різки ARAMIS знайдуть своє застосування практично на будь-якому підприємстві. Це найширший спектр високотехнологічного обладнання, від простих і надійних систем серії LTC75 для невеликих обсягів виробництва до флагмана бренду — верстата лазерної різки AFX, призначеного для великих підприємств, що мають потребу в найвищій продуктивності.

Кредо нашої компанії залишається незмінним — забезпечувати підприємства найкращими технологіями в області обробки листового металу. У 2015 році компанією була оновлена вся лінійка обладнання для лазерної різки.

Однією з найбільш значущих новинок є оновлений верстат серії AFL. Дана лінійка є найбільш популярною серед наших замовників через найбільш ефективне поєднання техніко-економічних показників і продуктивності. Верстати стандартно комплектуються лазерами від 500 до 5000 Вт з базовим полем обробки 3000 х 1500 мм, що дозволяє закривати весь діапазон застосування технології лазерного різання в сучасному виробництві, а також дає можливість замовнику підібрати оптимальне рішення для свого підприємства, не переплачуючи за зайву потужність.

Сьогодні група компаній ARAMISTechnologiesстрімко розвивається на ринку листообробки в Східній Європі. Устаткування ARAMIS з кожним роком завойовує все більше прихильників завдяки кращому поєднанню продуктивності, якості та економічності. На сьогоднішній день обладнання торгової марки ARAMIS працює на сотнях підприємств більш ніж у 10 країнах світу.

На сьогоднішній день група компаній представлена двома виробничими майданчиками — в Чеській Республіці (м. Галичкув Брод) і Україні (м.Черкаси). На підприємствах працюють інженери високої кваліфікації, що в сукупності з передовими стандартами збірки і виробництва дозволяє отримувати продукцію, що відповідає європейським стандартам, про що свідчать отримані сертифікати.

Найбільш продуктивною серед усього спектру устаткування, що випускається для лазерного різання є флагманська серія AFX.

Лазерний комплекс ARAMIS AFX

В даних верстатах використовується найбільш досконалий лінійний привід, що дозволяє отримувати найвищу продуктивність, що в сукупності з конвеєрною системою видалення відходів і потужними лазерами (від 2000 Вт) дозволяє обробляти матеріал зі швидкістю близько 40 м/хв при контурному різанні в безперервному циклі.

Подана серія ідеально підходить для великих заводів, які працюють в режимі nonstop. У випадках, коли простій обладнання або низька продуктивність обходяться дуже дорого, верстати серії AFX дають можливість максимально скоротити час виробництва, демонструючи високу якість обробки.

Окремо слід відзначити сервіс, що надається компанією, оскільки, працюючи з ARAMIS, ви можете бути завжди впевнені в роботі обладнання. Унікальною пропозицією в області сервісного обслуговування є наявність змінних лазерів різної потужності, виходячи з чого можна стверджувати, що ремонт будь-якої складності протягом гарантійного терміну не займе більше 6 годин. Подана пропозиція кардинально відрізняється від сервісної політики конкуруючих підприємств, що представляють західні бренди, які здійснюють ремонт обладнання нерідко терміном більше 2-х місяців, що може завдати істотного удару економічному стану підприємства замовника.

Головні переваги

Таким чином, виважена цінова політика, кращий сервіс і високий рівень технічних характеристик дозволили ARAMIS стати лідером галузі, охопивши поставками практично 80% ринку промислових систем для лазерного різання.

На сьогоднішній день ARAMIS Technologies — підприємство, з найвищою динамікою розвитку, яке, не змінюючи своїх стандартів, намагається дати більше, ніж очікує ринок. Одним словом, «ринок обирає кращих».

Перейти на сторінку журналу