Звіт з виставки “ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ – 2020” в Запоріжжі

Незважаючи на обставини у світі та в Україні, дана виставкова подія показала сильний інтерес відвідувачів до обладнання нашого виробництва.

Дана виставкова подія “ЗАПОРІЖСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ – 2020” стала першою в цьому році, і ми бачимо високі позитивні очікування ринку та активність потенційних покупців, особливо малих підприємств. Але важливо зазначити, що «прокидаються» і більш потужні підприємства, які орієнтуються на високопродуктивні моделі лазерного обладнання, на кшталт ARAMIS AFX-PRO.

Сама виставка повністю задовільнила наші очікування як по кількості відвідувачів, так і по активності конкурентів, та ринку металообробки в цілому.

Ще 2 роки тому, з підвищенням активності китайських виробників, ми почали коригувати нашу стратегію, оптимізуючи наше обладнання під нові потреби ринку. За цей час безліч компаній отримало досвід роботи з виробниками металообробного обладнання з Китаю та їх дистриб’юторами в Україні, і все більше їх число приходить до нас через відсутність належного сервісу.

На сьогодні ми бачимо що тенденція відмови від товарів китайського виробництва буде тільки посилюватися. Це підтверджується відмовою американських і європейських ринків від їхньої продукції. До того ж конкуренція з Китаєм навчила нас виробляти якісне професійне обладнання та забезпечувати максимально прийнятний рівень цін. А це дає нам реальні шанси виходу на Американський ринок і значне посилення позицій в Європі.