Звіт з наймасштабнішої промислової виставки в Україні – «XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ»

Нам дуже приємно бачити сильні тенденції росту лазерних технологій в Україні, що зростають майже вдвічі останні 3 роки. Як результат, на даній виставці ви могли бачити на 20,8% більше експонатів лазерного обладнання ніж минулого 2018 року.

Висока конкуренція це гарний показник росту ринку металообробки, а також гарний тонізуючий інструмент для кожного постачальника лазерного обладнання. Постійно спілкуючись з потенційними замовниками та клієнтами ми змінюємось на краще, пропонуючи: конкурентоспроможні ціни, найкращі умови фінансування, високопродуктивне обладнання та додаткове оснащення, професійне навчання, найпотужніший сервіс обладнання та єдиний в Україні центр ремонту лазерних джерел. Саме завдяки комплексному підходу до вирішення питань, компанія ARAMIS є єдиним виробником, та найбільшим постачальником професійного лазерного обладнання в Україні.

Завдяки представленому широкому модельному ряду лазерних комплексів ми запропонуємо обладнання, яке буде ефективне саме для вашого виробництва. Отже сьогодні, однозначно можна сказати, що лазерні технології стали доступні кожному підприємству.

На даній виставці ми представили новий двухпаллетний лазерний комплекс бюджетної серії OptiTec FD, та наш профессійний лазерний комплекс серії ARAMIS AFX-PRO, який користуеться високою популярністю як в Україні так і за кордоном, оскільки має кращі економічні показники порівнюючи з альтернативним обладнанням. ARAMIS AFX-PRO ми самі використовуємо на своєму виробництві.

За останні 2 роки нами також було розроблено 3 системи для подальшої автоматизації підприємств замовників. Від найпростішої – ручної системи завантаження EasyLoader, до повністю автоматичної системи завантаження/розвантаження ProLifter. Кожна з таких систем значно покращує економічні показники виробництва, та потребує все меншої кількості працівників.

Ми вважаємо, що промисловість України сьогодні має високий потенціал росту як в Україні, так і за її межами, оскільки все більше компаній інвестує в новітнє лазерне обладнання.

 

Фотозвіт з виставки «XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ»

Приємного перегляду